Główne menu

Plastry na zmarszczki mimiczne – i wyglądasz 10 lat młodziej?

Zmarszczki mimiczne po 30 to norma. Jak sobie z nimi radzić? Istnieją różne sposoby. Jednym z nich są plastry na zmarszczki mimiczne. Jak je stosować i czy są skuteczne?

Na twarz i szyję

Plastry na zmarszczki mimiczne mogą być stosowane na twarz i na szyję. Mają różne kształty i wielkości. Mogą być wykonane z różnych materiałów, różnią się składem. Przezroczyste lub w kolorze, doskonale wpisują się w face taping, działając liftingująco. Zmniejszają opuchliznę i poprawiają owal twarzy. Oprócz plastrów z naturalnymi składnikami, dostępne są takie zawierające silikon i botoks.

Plastry na zmarszczki mimiczne

Plastry są bezproblemowe i bezbolesne w stosowaniu. Stosowane systematycznie mogą zapewnić wymierne efekty. Warto połączyć ich skuteczne oddziaływanie na skórę ze stosowaniem masaży. Bardzo istotne jest również nawodnienie, picie wystarczającej ilości wody, jedzenie warzyw i prowadzenie zdrowego trybu życia.

Plastry na zmarszczki mimiczne nie są tak skuteczne jak ostrzykiwanie botoksem, ale mają spore grono zwolenników. Niektórzy mówią, że stosowane systematycznie dają dużo lepsze efekty niż botoks.

Jak stosuje się plastry na zmarszczki?

Plastry na zmarszczki można stosować na całą twarz lub jej wybrane obszary.

Najczęściej stosuje się je na noc, chroniąc skórę przed marszczeniem i wspomagając jej wygładzanie. Są hipoalergiczne i pozwalają skórze oddychać.

Plaster naklejamy na oczyszczoną skórę. Delikatnie naciągamy jej powierzchnię, następnie naklejamy plaster, w ten sposób chroniąc skórę przed marszczeniem.

Dlaczego na noc? Bo wbrew pozorom w nocy również marszczymy skórę, wykonując grymasy. Nasze mięśnie działają, kurczą się i rozkurczają, a plastry pozwalają zablokować negatywne skutki tego procesu.

I co Wy na to?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>