Główne menu

Płaszcze przejściowe. Propozycje na teraz

Płaszcze przejściowe to dobry pomysł na czas, kiedy jeszcze nie jest mroźno. Ale poranki i wieczory są na tyle chłodne, że potrzebujemy czegoś cieplejszego. Jakie propozycje znajdziemy w sklepach? Okazuje się, że naprawdę rozmaite – od klasyki do mocnych, odważnych kolorów. Oto zestawienie. Być może pozwoli Wam się zainspirować.

Płaszcz przejściowy na jesień

Płaszcz przejściowy na jesień jest jednocześnie lekki i ciepły. Odróżnia się od odzieży na zimę tym, że mniej chroni przed wpływem zewnętrznej temperatury. Jednak czy to jego minus? Absolutnie nie. Mniej chroni, bo nie musi. Bo to nie płaszcz zimowy, ale odzież wierzchnia idealna na czas, kiedy temperatura na zewnątrz nie wymusza na nas noszenia grubszej odzieży. Przeznaczony jest na wczesną jesień oraz chłodniejsze wiosenne dni. Warto mieć go w szafie!

Producenci w sezonie 2019/2020 nie boją się odważnych kolorów. To dobrze, bo udostępniają kolorowe płaszcze, które mogą nadać barw smutnej ulicy. Dodatkowo jesienne płaszcza są twarzowe i doskonale wyglądają ze spódnicami, sukienkami oraz spodniami. Ich uniwersalność to ogromna zaleta!

Przeczytaj, jak dbać o płaszcze wełniane.

 

płaszcze przejściowe

źródło: https://www.bonprix.pl/

płaszcze przejściowy

źródło: Quiosque

A może wzór?

Kratka, pepitka a może wzór odzwierzęcy? Do wyboru, do koloru.

płaszcze przejściowe

źródło Reserved

płaszcze przejściowe

Top Secret

płaszcze przejściowe

źródło: Zara

płaszcze przejściowe

Top Secret

Płaszcze przejściowe klasyczne

Oprócz tego, w sprzedaży mamy oczywiście klasykę: szarości i czernie. A także płaszcze lakierowane. Który wzór najbardziej się Wam podoba?

płaszcze przejściowe

źródło Reserved

płaszcz przejściowy

Mohito

płaszcz przejściowy

Reserved

płaszcze przejściowe

płaszcz Mohito

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>