Główne menu

Po tych gestach możesz stwierdzić, że on Cię kocha

Miłość widać. Na pierwszy rzut oka. Choć teoretycznie można ją też udawać, to dla dobrego obserwatora
wszystko jest jasne. Po tych gestach możesz stwierdzić, że on Cię naprawdę kocha.

Po tych gestach możesz stwierdzić, że on Cię kocha

Cieszy się na Twój widok

Zakochany mężczyzna cieszy się na widok swojej kobiety. Nawet gdy jest bardzo zapracowany np. w miejscu pracy, to niespodzianka w postaci krótkiej wizyty, choć bywa nieoczekiwana, to stanowi miłą odskocznię od obowiązków. On znajdzie te przysłowiowe dwie minuty. Choćby po to, by się przytulić, czy dać buziaka.

Mężczyzna, który kocha, chce przebywać z kobietą życia. I każda, nawet najdrobniejsza okazja, żeby być razem, jest dla niego na wagę złota. To dlatego on potrafi przemierzyć setki kilometrów, żeby znaleźć się obok niej i tylko po to, żeby następnie być kilka godzin razem. Jemu to się opłaca. Choć ludziom z zewnątrz taki krok może wydawać się głupi, czy nawet szalony, to zakochany mężczyzna dokładnie wie, dlaczego tak czyni.

Szuka Cię w tłumie. Chce mieć Cię na oku

Po czym poznać, że on jest naprawdę zainteresowany? Po spojrzeniu. Ono mówi wszystko. Gdy mężczyzna patrzy na Ciebie, możesz mieć jasność, co myśli. Jeśli sama z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie tego stwierdzić, to dla kogoś z boku po kilku chwilach wszystko staje się jasne.

W tłumie szuka Ciebie. Na imprezie, wie, gdzie jesteś. Ma Cię na oku. Oczywiście z czasem ta intensywność przyglądania się i obserwowania słabnie, ale nadal jest wyższa niż w stosunku do innych osób.

Ukochany mężczyzna patrzy na Ciebie. I patrzy w ten jedyny kluczowy sposób, z charakterystycznym
błyskiem w oku. Często jego wzrok zatrzymuje się, choćby na minisekundę, na Twoich ustach i innych fragmentach ciała. Ze spojrzenia można naprawdę wiele wyczytać.

Chce być blisko. Całuje, trzyma za rękę

Mężczyzna, który kocha, szuka bliskości. Chce być obok. Przytulanie, trzymanie się za ręce, wyjście razem. Każda forma jest odpowiednia. Zakochany mężczyzna nie żałuje chwil spędzonych razem. On po prostu czuje się szczęśliwy, gdy ma Cię obok.

Okazywanie czułości to dla niego chleb powszedni. Całuje Cię w usta, w czołu, przytula, otwiera drzwi,
podaje płaszcz, niesie ciężkie zakupy. Z jednej strony to kwestia wychowania i bycia dżentelmenem, z drugiej dbania o drugą osobę.

Uśmiecha się

Mężczyzna, który kocha, uśmiecha się do kobiety życia. Umie ją rozśmieszyć. Sprawia, że ona przy nim czuje się inaczej niż z kimkolwiek innym. Czuje się spełniona, zadowolona i doceniona. Jak królowa, ktoś jedyny, niesamowity.

Pomoc

Gdy on naprawdę kocha, to pomaga. Naturalne dla niego jest to, że niesie wsparcie. Czasami nawet się poświęca, mocno trudzi, ale nie liczy godzin, ani wysiłku. Dla niego jest naturalne to, że dba o Ciebie. Dba, bo kocha.

Słuchanie

Zakochany mężczyzna słucha. Z czasem być może tylko udaje, że słucha, ale jednak słucha. I to też go wyróżnia. W czasie „zalotów” nawet dokładnie pamięta, to, co mówiłaś. Wie o Tobie dużo i każda nawet drobna informacja na Twój temat jest dla niego istotna.

Gdy w większym gronie słyszy Twoje imię, wyostrza się jego czujność. Przerywa czynność, którą wykonywał i zaczyna uważnie słuchać lub…robi to, co dotychczas, ale mechanicznie, bo koncentruje się na tym, co zaraz usłyszy.

Zainteresowany, zakochany mężczyzna umie słuchać, choćby na swój sposób. Nietypowy, a czasami będący powodem żartów.

Zmienia się na lepsze

Gdy mężczyzna kocha, to miłość go zmienia. Motywuje do rozwoju, wzrostu, do stawania się lepszym człowiekiem. On się zmienia. Nie dlatego, że ona tego chce, ale dlatego, że on tego pragnie. Tylko on ma możliwość podjąć trudną walkę, jaką jest praca nad sobą.

Gdy dodatkowo widzi, że kobieta życia wykonuje sporą pracę nad sobą, to fakt ten może (ale wcale nie musi) zmotywować go, by działał równie intensywnie. Jeśli mężczyzna ma w sobie dojrzałość, to będzie chciał być dla niej lepszy. Tak to działa. Miłość zmienia nas. Pozwala dojrzeć. To jak sprawdzian, który w praktyce zdaje się każdego dnia.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>