Główne menu

Inf. prasowa
Poduszki ortopedyczne: co odróżnia je od zwykłych poduszek?

Dzisiejsze codzienne życie potrafi być bardzo stresujące. Ciągły pośpiech, któremu towarzyszy chroniczny stres skutecznie odbijają się na naszym zdrowiu.

Do najczęstszych dolegliwości generowanych przez stres należą bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, a także odcinku szyjnym. Te dwa obszary kręgosłupa najmocniej kumulują nasz stres w ciągu dnia, co bardzo boleśnie można odczuć każdego wieczora, gdy wraca się z pracy po stresującym dniu. Gorące kąpiele i masaże są przydatne, ale głównym czasem odpoczynku jest sen. To właśnie w trakcie snu powinno następować rozluźnienie mięśni i maksymalna regeneracja organizmu. Coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na poduszki, ponieważ ich niewłaściwy rodzaj może powodować poranne bóle karku, które potrafią być niebywale uciążliwe. Jaka poduszka zapewni nam zdrowy i regenerujący sen i czym jest poduszka ortopedyczna?

Poduszka, która idealnie dostosowuje się do Twojego ciała, czyli zalety poduszek ortopedycznych

Człowiek przesypia 1/3 swojego życia. Przy obecnej średniej długości życia oznacza to, że przesypiamy blisko 30 lat. Sen zajmuje nam dużą część naszego dobowego rytmu, dlatego powinniśmy dbać o jego jak najwyższą jakość. Z tego powodu wybór odpowiedniej poduszki przestaje być błahym wyborem, ponieważ zależy od tego zdrowie naszego kręgosłupa. Poduszki ortopedyczne, nazywane także poduszkami ergonomicznymi, czy poduszkami visco, są wyprodukowane z pianki, która posiada bardzo ciekawe właściwości. Pianka termoelastyczna dzięki swojej strukturze pozwala na idealne dopasowanie się do krzywizn ludzkiego ciała. Taka poduszka termoelastyczna, ze względu na swój ergonomiczny kształt oraz zastosowanie pianki termoelastyczne, pozwala na ułożenie kręgów szyjnych kręgosłupa w najbardziej naturalnej pozycji. Poduszka z pianki termoelastycznej jest także doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię, ponieważ jej budowa nie pozwala na gromadzenie alergenów. Taka poduszka piankowa zapewni zdrowy i relaksujący sen, jednocześnie dbając o prawidłowe ułożenie naszego kręgosłupa.

Wybierz poduszkę, która zapewni Ci zdrowy sen i wyeliminuje ból karku!

Poranny ból karku jest dla wielu osób prawdziwą zmorą. Wstając o poranku, chcemy czuć się wypoczęci i pełni energii, lecz noc przespana na złej poduszce może sprawić, że zamiast energii przepełnieni będziemy frustrującym bólem. Poduszki piankowe pozwalają na optymalne ułożenie kręgosłupa podczas snu, a pianka termoelastyczna, która reaguje na ciepło ciała, zapewnia najwyższy komfort snu. Jeżeli szukasz poduszek ortopedycznych o najwyższej jakości, powinieneś zainteresować się poduszkami ergonomicznymi od Sleepmed by Hilding Anders. Ich jakość oraz trwałość potwierdziły już tysiące zadowolonych klientów, dzięki czemu Sleepmed jest liderem w tej branży. Ich producentem jest Hilding Anders Polska sp. zo.o.

Postaw na poduszki o najwyższej jakości wykonania i ciesz się zdrowym i regenerującym snem oraz porankami bez bólu karku!

    Komentarz ( 1 )

  • L.

    Ostatnio zainteresowałam się tym tematem, także dziękuję za przybliżenie. Myślę nad zakupieniem właśnie takiej ortopedycznej poduszki. 😉

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>