Główne menu

Jak podziękować rodzicom podczas wesela?

Podziękowanie rodzicom podczas wesela to jedna z bardziej uroczystych i wzruszających chwil, którą można przeżyć na wiele sposobów.

Poniżej kilka pomysłów na podziękowania. Który z nich podoba się Wam najbardziej?

jak podziękować

Klasyczne podziękowanie

Klasyka – pamiątka – wazon z dedykacją, ozdoba do postawienia na meblach, podziękowania wcześniej napisane i odczytane przy gościach najczęściej po oczepinach (czasami po pierwszym tańcu). Nie ma mowy o większym zaskoczeniu, czy spontaniczności. Mimo to, rodzice są wzruszeni, bo dziękuje się im za miłość, wsparcie, wychowanie, pomoc w każdym momencie życia, itd.

Najczęściej rodzicom dedykuje się piosenkę (standard – „Cudownych rodziców mam” Urszuli Sipińskiej). W klasycznym wydaniu rodzice otrzymują bukiety kwiatów, często wybiera się również podziękowanie w formie pisemnej, które będzie pamiątką na lata.

Można również wykonać specjalny album, w którym znajdą się zdjęcia młodych z dzieciństwa, późniejsze, gdy są razem oraz pozostawić wolne miejsce na zdjęcia ze ślubu, które będą ukoronowaniem wspólnej historii.

Nowoczesne podziękowania

Inny sposób to przygotowany pokaz zdjęć z zabawnymi komentarzami, następnie wyświetlany na rzutniku lub specjalny film, na przykład taki, jak ten poniżej.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>