Główne menu

Inf. prasowa
Pomysł na baby shower – uroczy i praktyczny miś szumiś

Szumisie to absolutny hit! Jeśli wybierasz się w najbliższym czasie na baby shower, mamy dla ciebie idealny prezent, z którego ucieszy się każda mama! Na czym dokładnie polega fenomen szumisiów? Jak działa miś szumiś? Jakiego szumisia wybrać dla dziecka i jak spersonalizować taki prezent? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Jak działa miś szumiś?

Czym są szumisie? Szumisie to maskotki, ale nie takie zwyczajne, które można przytulić i na tym koniec. W środku znajduje się specjalny mechanizm, który po włączeniu wydaje dźwięki białego szumu. Dla dorosłych brzmią one jak irytujący odkurzacz czy suszarka do włosów, natomiast dla dziecka, jest to idealny czas na spanie i drzemkę. Maluszki w brzuchu mamy słyszą krew płynącą przez jej żyły, wszystkie organy, które pracują, aby utrzymać obu z ich przy życiu, ale także i dźwięki z zewnątrz. Dla dziecka jednak samochód brzmi inaczej, pralka inaczej, a szczekanie psa to coś nieznanego, obcego. Z tego powodu po porodzie wiele niemowlaków ma problem z zaśnięciem, a każdy, nawet najmniejszy dźwięk od razu stawia dziecko „na nogi”.

Szumisie możesz kupić w sklepie BabyBoom.net.pl: https://babyboom.net.pl/category/uspokajanie-zabawki-bialy-szum. Znajdziesz tam szumisie z aplikacją, sensorem lub najprostsze modele główki. Aplikacja misia szumisia to wygodny sposób, aby kontrolować to, co dzieje się w pokoju twojego maluszka. Taki gadżet to prawdziwy must have każdej mamy. Z pewnością twoja koleżanka, przyjaciółka, siostra czy szwagierka będą ci bardzo wdzięczne.

 

Miś szumiś dla dziewczynki

Szumisie — do jakiego wieku?

Z wieloma zabawkami czy też gadżetami jest tak, że z czasem dziecko z nich wyrasta. Taki prezent czy po prostu zakup staje się tzw. kurzołapaczem, czyli stoi i nikt z niego nie korzysta. Jasne, można to sprzedać, jednak każdy, kto kiedykolwiek próbował sprzedać coś w sieci, wie, z czym to się wiąże. Masa telefonów i wiadomości, a finalnie zabawka i tak ląduje w kartonie i leży na strychu w oczekiwaniu na kolejne potomstwo.

Jeśli chcesz kupić prezent, który będzie służył latami, mamy dla ciebie dobrą informację. Szumiś wspiera dzieci od urodzenia, aż do około 3-4 miesiąca życia, kiedy to dziecko zaczyna rozpoznawać konkretne dźwięki i przyzwyczaja się do otaczającego go świata. Czy to oznacza, że po 4 miesiącach szumiś idzie w kąt? Absolutnie nie! Niektórzy dorośli do dziś używają dźwięków szumu, aby się wyciszyć, uspokoić czy porządnie wyspać. Szumiś nie ma zakresu czasowego czy górnej granicy.

Jakiego szumisia wybrać?

Naszym faworytem są szumisie z aplikacją. Dlaczego? Ponieważ są bardzo wygodne i bezpieczne. Dzięki takiej aplikacji możesz kontrolować głośność szumu, wyłączyć go całkowicie, zmienić na inny tryb itp. Jeśli szumiś jest dodatkowo wyposażony w sensor, aplikacja wyśle ci powiadomienie, jeśli twój brzdąc się obudzi, zacznie ruszać się czy płakać. Jest to na pewno bardzo wygodne dla osób, które mają duży metraż w domu lub po prostu w czasie drzemki malucha lubią sobie odpocząć, zająć się sprzątaniem, gotowaniem, pracą lub innymi domowymi obowiązkami.

Chcesz spersonalizować swój prezent? Misie szumisie z imieniem to strzał w dziesiątkę! Możesz zdecydować się na zakup spersonalizowanego szumisia. Nie tylko wybierz odpowiedni kolor ubranka, ale i podaj sprzedawcy imię dziecka, które następnie zostanie wyhaftowane na ubranku. Taki gadżet to naprawdę świetna pamiątka na lata. Nawet jeśli maluszek zmieni się już w nastolatka, wciąż będzie pamiętał o tym, co mu podarowałaś. Kto wie, może nadal będzie z niego korzystał?

 

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>