Główne menu

Poznaj MAKIJAŻOWE triki z wizażystkami gwiazd!

Styczniowy kurs wizażu

Jesteśmy kobietami – każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo! Niestety, zima to okres szczególnie trudny dla naszej cery. Chcesz dowiedzieć się jak dbać o cerę, jakie kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe są odpowiednie dla twojej karnacji oraz typu urody? Nie wiesz, w jaki sposób podkreślić to, co w Tobie najpiękniejsze? Skorzystaj z zajęć z doświadczoną wizażystką! Poznaj swoje największe atuty i  naucz się podkreślać je profesjonalnym makijażem. Zapraszamy na warsztaty z Kamilą Samselską, doświadczoną wizażystką gwiazd!

protocolWarsztaty z wizażu pełne barw i kolorów, mają za zadanie nauczyć makijażu każdą z Was. Kamila Samselska przedstawi najnowsze trendy w makijażu, indywidualnie określi typ urody każdej z Pań oraz pokaże triki, które ułatwią wykonanie makijażu dziennego, wieczorowego oraz karnawałowego. Na warsztatach omówimy także zasady pielęgnacji, ponieważ zadbana cera to podstawa dobrego makijażu!
Zapraszamy do zabawy kolorami! 🙂

Z przyjemnością informujemy, że Partnerem warsztatów jest brytyjska marka Proto-col. Kosmetyki Proto-col to innowacyjna, luksusowa linia mineralnych, wypiekanych kosmetyków do makijażu. Posiadają w 100% naturalny skład, polecane są do stosowania w codziennym makijażu dla uzyskania zachwycającego wyglądu i zdrowej cery!

Więcej informacji:

http://www.splotartystyczny.pl/portfolios/warsztaty-wizazu/
www.proto-col.pl

PROGRAM WARSZTATÓW:
PODSTAWY TEORETYCZNE:
– pielęgnacja cery (rodzaje / typy cery)
– dobór makijażu do typu urody
– omówienie przyborów do makijażu (pędzle, blender)
– analiza kolorystyczna typów urody – makijaż odpowiedni dla czterech pór roku
PRAKTYKA:
– techniki modelowania twarzy
– makijaż do pracy, dzienny, wieczorowy i okazjonalny
– triki makijażowe gwiazd

Zajęcia z wizażu organizowane są w „Splocie Artystycznym” w Warszawie.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>