Główne menu

Prezent dla przyjaciółki – sprawdź nasze pomysły

Urodziny, imieniny, święta, ważne uroczystości – istnieje mnóstwo okazji, w trakcie których chcemy wręczyć przyjaciółce coś niepowtarzalnego. Liczy się wtedy  niebanalny pomysł, wszelkie propozycje z kategorii „wow, niesamowite”, wyciskacze łez, przedmioty zaskakującego i wzruszającego zarazem. Na co postawić, gdy chcemy kupić prezent dla przyjaciółki? Oto inspirujące propozycje.

Prezent dla przyjaciółki – co wybrać?

Gdy chcemy wybrać prezent dla bliskiej osoby, przyjaciółki, zazwyczaj zależy nam na tym, aby był on niepowtarzalny, by wyrażał to, jak bardzo lubimy i cenimy inną kobietę, która nas wspiera, motywuje, z którą możemy być szczere. Często zależy nam na tym, by prezent niósł jakieś przesłanie, myśl, która zostanie odczytana przez drugą osobę w dokładnie taki sposób, w jaki oczekujemy. Taki prezent stanowi niejako potwierdzenie tego, jak dobrze się rozumiecie i jak wiele dla siebie znaczycie.

Prezent dla przyjaciółki: kubek z zabawnym napisem

Kubek przyda się wszędzie – w domu, w pracy. A taki w wydaniu zabawnym czy zmuszającym do refleksji ucieszy podwójnie. Prawda? Oto propozycje, które warto rozważyć. Po to, by kawa, gorące kakao czy herbata smakowały jeszcze lepiej.

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

 

Torba na zakupy

Toreb na zakupy nigdy za wiele. Prawda? Ile byśmy nie miały, i tak z chęcią przyjmiemy kolejną. W końcu każda kobieta lubi zakupy, jeśli niecodziennie to od czasu do czasu.

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

Prezent dla przyjaciółki: kosmetyki

Pięknie pachnące, świetnie się pieniące, uniwersalne, a jednocześnie niebanalne i dostępne w oryginalnym opakowaniu.

Prezent dla przyjaciółki – notes

Notes, najlepiej w niebanalnym wydaniu, na przykład w stylu wprost z PRL to drobiazg, który rzuca się w oczy i zapada w pamięć…I do tego sentencja, która motywuje.

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

Prezent dla przyjaciółki: piękny wazon

Kto nie lubi otaczać się pięknymi przedmiotami? Wazon może być klasyczny, mieć oczywistą formę lub wyglądać całkiem inaczej, na przykład jak wazon Grass.

prezent dla przyjaciółki

Przejdź do sklepu

Prezent dla przyjaciółki nie musi kosztować fortuny. Liczy się pomysł i zaangażowanie, jakie włożymy w znalezieniu odpowiedniego lub zrobienie (taka opcja przecież też istnieje) czegoś niesamowitego.

Oprócz konkretnych przedmiotów…zawsze pozostaje opcja wspólnego wyjścia do kina, na kawę lub wyjazd do SPA.  Sprawdź polecane przez nas miejsca na kobiecy wypad za miasto.

A Wy co polecacie?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>