Główne menu

Prezent na Mikołajki dla chłopaka, partnera, męża

Prezent na Mikołajki dla chłopaka to spore wyzwanie. Kobiety mają dylemat, co kupić, by uniknąć prezentowania tradycyjnych skarpet, a jednocześnie nie rujnować portfela. Na szczęście propozycji jest mnóstwo – od zwariowanych po praktyczne.

Co Ty wybierzesz?

Koszulka Misio Pisio

Każdy mężczyzna ma w sobie coś z Misiaczka, prawda? 😉 Koszulka w obowiązkowym czerwonym kolorze (żaden inny nie kojarzy się z Mikołajkami tak jak ten) i zabawny tekst to świetny upominek.

Klockowy Kubek XXL

Ciężko się pogodzić z tym, że teraz jest tak wiele zabawek, mnóstwo propozycji, których nie było, gdy byliśmy dziećmi? Tak czujesz? To pomyśl, co myśli Twój partner 🙂

Twój mężczyzna nie ma problemu, by poświęcić kilka godzin na układanie klocków, powiedzmy to wprost – „czasami” jest jak małe dziecko?

 

Oto prezent dla niego.

prezent na Mikołaja dla chłopaka

Za każdym razem, gdy Twój partner sparzy kawę, będzie mógł pobawić się klockami…

Świetna opcja?

Zabawna?

Daje coś do zrozumienia? 🙂

Ministerstwo Gadżetów

Poduszka wyglądająca jak kłoda

Twój ukochany śpi twardym snem, zaśnie w każdych warunkach?

Zatem ta poduszka sprawdzi się doskonale – wygląda jak kłoda, ale jest szczególnie miękka i wygodna.

Oryginalna, stylowa i z przesłaniem…

którego on pewnie i tak nie wychwyci, zwracając przede wszystim uwagę na świetne wykonanie tego produktu. Nie szkodzi. 🙂

prezent na Mikołaja dla chłopaka

Ministerstwo Gadżetów

Piękny zapach

Prezent na Mikołajki dla chłopaka? Sprawdzi się piękny zapach, na przykład woda toaletowa, którą kupimy w promocyjnej cenie, zamiast około 300 złotych wydamy niespełna 100 złotych. Na szczęście wiele sklepów tuż przed świętami oferuje spore obniżki. Przykład poniżej.

prezent na Mikołaja dla chłopaka

 

empik

Lampka kameleon

Stawiasz na biurku tę ciekawą ozdobę i zyskujesz 5 różnych wzorów w zależności od aktualnych potrzeb, dodatkowo jest 5 pustych stron, na których możesz umieścić własne wzory, hasła, cokolwiek zechcesz.

prezent na Mikołaja dla chłopaka

empik

Który prezent na Mikojałki dla chłopaka/mężczyzny wybierasz?

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>