Główne menu

Prezerwatywa-kask – wynalazek, który poprawi jakość seksu?

o-GALACTIC-CAP-570Gdyby tak zamiast prezerwatywy naciąganej na całą długość członka stosować „nakładkę” w formię kasku jedynie na jego zakończenie?

Charlie Powell z Kalifornii postanowił stworzyć prezerwatywę przyszłości, która ma zwiększyć satysfakcję z seksu i uatrakcyjnić zbliżenie.

Zamiast lateksowej powłoki otaczającej penisa stworzył on „kask”, który obejmuje jedynie jego koniec.

Czy to ma szansę się sprawdzić?

Jeśli chodzi o działanie antykoncepcyjne – nowa prezerwatywa ma być, według zapewnień twórcy, równie skuteczna co klasyczna. Problemem pozostaje jedynie ochrona przed chorobami przenoszonymi w trakcie zbliżenia. Nowa prezerwatywa pod tym nie dorównuje klasycznej, znanej od lat.

Jak wygląda nowa prezerwatywa? Składa się z dwóch części w kształcie litery U, błony, kleju poliuretanowej i końcówki zbiornika, którą przykleja się tuż przed stosunkiem. Główną część prezerwatywy można nosić na kilka godzin lub nawet dni przed seksem – zachowuje się jak druga skóra, jest wodoodporna, bardzo trwała (szczegóły na poniższej prezentacji video). Natomiast zbiorniczek jest dodawany tuż przed stosunkiem. Można go nałożyć w kilka sekund. Dzięki temu, że posiada wydłużoną końcówkę, zbiera spermę, a jednocześnie pozostawia odsłoniętą znaczną część członka.

Jak Wam się podoba? Czy to ma szansę się przyjąć?

 

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>