Główne menu

Rajstopy w sprayu Lirene – odkrycie ostatnich tygodni

Rajstopy w sprayu to produkt, o którego istnieniu wiele kobiet nie wie, sporo jest również nieprzekonanych…Uznaje, że spray jest trudny w rozprowadzaniu, pozostawia smugi, nierówności na skórze i daje nienaturalny efekt. Nie brak opinii zrównujących rajstopy w sprayu z samoopalaczem, który niemiło pachnie i jest trudny w aplikacji.

Jak jest w rzeczywistości? Czy rajstopy w sprayu są godne uwagi? Czy rzeczywiście ich używanie ma sens?

Rajstopy w sprayu Lirene to nie samoopalacz

Rajstopy w sprayu Lirene nie dają trwałego efektu, ale zmywają się po użyciu wody i mydła lub żelu. Dlatego możemy nosić je w trakcie dnia, a wieczorem „ściągnąć”, z tą różnicą, że usunięcie ich polega na dokładnym umyciu nóg.

Rajstopy w sprayu Lirene…to nie klasyczne rajstopy

Brzmi bez sensu? Trochę tak, ale chodzi o to, że rajstopy w sprayu wyrównują koloryt skóry, dają efekt lekkiej opalenizny (marka Lirene udostępnia je w dwóch kolorach – dla jasnej i ciemnej karnacji), nie kryją jednak tak jak klasyczne rajstopy. Bliżej im do produktu z kategorii make up lub jednodniowego łatwo zmywalnego bronzera.

Rajstopy w sprayu Lirene wyrównują koloryt i zakrywają niedoskonałości

Rajstopy zapewniają średnie krycie. Nie ukryją żylaków czy poważnych przebarwień, ale poradzą sobie z niewielkimi pając2015_04_22_09_04_40_rajstopy_w_sprayu_jasna_karnacja_13e08070_mmzkami, plamami po depilacji, czy innymi niedoskonałościami. Co najważniejsze dadzą efekt ładnej opalenizny na początku lata.

Rajstopy w sprayu Lirene są trwałe

Lirene ma w ofercie bardzo trwałe rajstopy, które nie ścierają się w trakcie dnia, nie ma obawy, że spłyną nam z nóg podczas upału – sprawdziłam. Co prawda producent nie gwarantuje wodoodporności, pewne jest jednak to, że rajstopy w sprayu nie są łatwe w usunięciu z nóg. Potrzeba sporej ilości wody i żelu lub mydła oraz energicznych ruchów gąbką.

Rajstopy w sprayu Lirene są łatwe w aplikacji

Panuje opinia, że rajstopy w sprayu trudno samodzielnie nałożyć na skórę. Prawda jest taka, że jest to produkt dostępny w wygodnej buteleczce, ze specjalnym aplikatorem, po jego naciśnięciu wydobywa się kolorowa mgiełka. Spray warto skierować na dłoń i następnie rozprowadzić na nogach, w ten sposób ułatwimy sobie aplikację na tyłach nóg.

Z nałożeniem rajstop poradzi sobie każda osoba. Nie trzeba mieć pod tym kątem szczególnych zdolności. Wystarczy tylko dokładnie wmasować produkt i gotowe!

Rajstopy w sprayu Lirene można dobrać do odcienia karnacji

Rajstopy w sprayu Lirene dostępne są w dwóch odcieniach – dla jasnej i ciemnej karnacji. Odcienie dają bardzo naturalny efekt, świetnie prezentują się na nogach, optycznie je wyszczuplają i sprawiają, że wyglądają atrakcyjnie. Cena 29,99 złotych za 200 ml.

Polecam!

 

  3 komentarze

 • Wioleta

  chyba czytasz w moich myślach bo chciałam zapytać czy ktoś używał rajstopy w sprayu. Ostatnio widziałam w drogerii ale z innej firmy pamiętam, że opakowanie było niebieskie … czyli warto mieć na czarną godzinę:)

 • dorota

  Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie organizowanym na serwisie kobietapo30.pl. Nagrody wędrują do: Mileny Kazimierczak, Kingi Godek, Ali Zeidler, Iwony Golasińskiej, Sylwii Ślusarskiej oraz Joanny Szwant. Gratulujemy!

 • Goscha

  Kumpela kupuje te z st Moriz, zawsze się z lekka podśmiewałam, ale jak zobaczyłam efekt na jej nogach to nie mogłam uwierzyć, że one tak fajnie wychodzą.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>