Główne menu

Rezerwacje do fryzjera i kosmetyczki w Twoim telefonie

Żadna z nas nie ma czasu na wydzwanianie do salonów urody. Brakuje go także na to, aby umówić się do naprawdę dobrych specjalistów. Teraz bez problemu znajdziesz najlepszych fryzjerów i kosmetyczki w swojej okolicy oraz w kilka chwil umówisz się na zabieg.

Znajdź utalentowanego stylistę w kilka minut

Nadszedł czas na efektowną metamorfozę. Znajdź dobrego fryzjera lub utalentowaną kosmetyczkę i zadbaj o swój image. Teraz, żeby umówić się na wizytę do prawdziwego specjalisty, wcale nie musisz wydzwaniać do koleżanek ani przeglądać forów internetowych. Wejdź na Moment.pl. To portal do rezerwacji wizyt online, który jest partnerskim projektem Versum – zaawansowanego systemu do zarządzania firmami z branży hair & beauty. Dzięki temu na Moment.pl ogłaszają się tysiące rzetelnych firm. Skorzystaj z prostej wyszukiwarki i poszukaj ich w swojej okolicy!

Zastanawiasz się, skąd będziesz wiedziała, czy salon urody jest wart uwagi? Sprawdź, jak oceniają go inni użytkownicy portalu. Komentarze pod wizytówkami konkretnych firm mogą zamieszczać jedynie osoby, które wcześniej skorzystały z ich usług – to właśnie dlatego te opinie są w pełni wiarygodne.

moment.pl

Umawiaj się na wizyty 24/7

Z Moment.pl możesz korzystać przy użyciu urządzeń z dostępem do Internetu – po prostu wpisz adres platformy w pasku wyszukiwania. Jeśli zależy Ci na tym, aby rezerwacje stały się jeszcze prostsze, możesz pobrać bezpłatną aplikację, która dostępna jest w Google Play i w App Store. Za pośrednictwem Moment.pl na wizyty w salonach urody możesz umawiać się gdzie i kiedy chcesz – wystarczy, że znajdziesz wolną chwilę. Co ważne, zarezerwowana wizyta natychmiast trafi do elektronicznego terminarza konkretnej firmy.

Jak umówić się na zabieg? To naprawdę proste. Na początku otwórz wizytówkę wybranej firmy. Tam, tuż pod zdjęciem i opisem salonu urody, znajdziesz ofertę wraz z cennikiem. Teraz kliknij przycisk „Rezerwuj” przy konkretnym zabiegu. Potem pozostanie Ci już tylko wybranie pracownika, który ma o Ciebie zadbać oraz znalezienie dogodnego terminu. Potwierdzenie rezerwacji wymaga zalogowania się w serwisie. Założenie konta zajmuje zaledwie chwilę i można to zrobić na dwa sposoby: przy użyciu adresu e-mail lub przez Facebooka.

Korzystaj z bezpłatnych przypomnień SMS

Z internetowym systemem do rezerwacji online już nigdy nie zapomnisz o zbliżającej się wizycie. Wszystko dzięki temu, że na 24 h przed umówionym terminem otrzymasz przypomnienie SMS-em. Co więcej, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła pojawić się w umówionym terminie, możesz łatwo odwołać wizytę bez dzwonienia i zbędnych tłumaczeń – wystarczy, że klikniesz jeden przycisk w panelu rezerwacji.

Naprawdę warto skorzystać z Moment.pl. Specjaliści z Versum stworzyli portal, który odpowiada potrzebom klientów. To wygodne narzędzie na miarę XXI w., które znacznie ułatwia proces rezerwacji i pozwala oszczędzić to, co dzisiaj liczy się najbardziej – czas.


program do gabinetu VERSUM

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>