Główne menu

Jakie są Twoje oczy? Konkurs z INVEO + wyniki konkursu

Oczy potrafią powiedzieć niemal wszystko. Nic dziwnego, że mówi się, że są zwierciadłem duszy. Spojrzenia nie da się okłamać, zmienić na siłę. Można jednak nadać mu charakteru. Jak to zrobić? Najprościej wziąć udział w naszym konkursie!

Zadanie konkursowe

Jakie są Twoje oczy? Niebieskie, zielone, duże, a może zamyślone? Napisz lub pokaż i wygraj produkty, które dodadzą charakteru Twojemu spojrzeniu!

Wyślij wiadomość na adres: konkurs@kobietapo30.pl w tytule „Konkurs Inveo”. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem. Napisz również, jakiego koloru chcesz wygrać hennę i wypełniacz do brwi – brązowy czy czarny?

Nagrody

W konkursie nagrodzimy 5 osób. Każda Laureatka otrzyma:

  • hennę do brwi w kolorze czarnym lub brązowym do wyboru
  • wypełniacz do brwi w kolorze czarnym lub brązowym do wyboru

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie i wybrać produkty Inveo?

Eleganckie, odpowiednio wymodelowane i wystylizowane brwi podkreślają naturalny kontur twarzy i doskonale uzupełniają codzienny i wieczorowy makijaż.

W konkursie można wygrać dwa unikalne kosmetyki nowej generacji do stylizacji brwi – w wybranym przez siebie kolorze – czarnym lub brązowym.

Pierwszy to wypełniacz do brwi w kremie. Pozwala na łatwą i szybką korektę brwi. Pomaga nadać pożądany kształt i zapewnić perfekcyjne, długotrwałe wykończenie makijażu. Zapewnia optyczną regulację brwi a jednocześnie ich przyciemnienie i nabłyszczenie. Specjalnie wyprofilowana szczoteczka pozwala na dokładną aplikację, równomiernie rozprowadzając kosmetyk po włoskach, dając jednolity efekt bez smug i grudek. Kremowa konsystencja i unikalny aplikator sprawiają, że produkt jest wyjątkowo wygodny, szybki i łatwy w użyciu, a efekt utrzymuje się przez cały dzień. Łatwy do usunięcia standardowymi preparatami do demakijażu.

Drugi produkt do wygrania w konkursie to ultra delikatna henna do brwi w kremie, henna nowej generacji w kremie. Zawiera: olejek arganowy i delikatne pigmenty. Ma mnóstwo zalet:

  • Bardzo łatwa do stosowania w warunkach domowych.
  • Wyjątkowo łagodna dla włosów brwi a jednocześnie skuteczna
  • Dająca intensywne i trwałe zabarwienie
  • Wzbogacona pielęgnującym olejkiem arganowym.
  • Nie wymaga utleniania, dzięki czemu jest bardziej łagodna dla skóry od typowych farb z utleniaczem.
  • Konsystencja i specjalny aplikator ułatwiają aplikacji

Henna jest odpowiednia dla każdego, w tym dla osób o skórze wrażliwej i wrażliwym aparacie ochronnym oka.
Wyjątkowo łagodna dla włosów brwi a jednocześnie skuteczna, dająca intensywne i trwałe zabarwienie. Wzbogacona pielęgnującym olejkiem arganowym.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 27 listopada do 11 grudnia 2017 roku

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 15 grudnia 2017 roku

Zapraszamy do zabawy!

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Postanowiliśmy nagrodzić poniższe osoby:

Sarę Olszak
Katarzynę Lewicką
Joannę Sokołowską
Olę Karpińską
Wioletę Jankowską

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>