Główne menu

Seks z robotem? To tylko kwestia czasu…

Świat zmienia się w zastraszającym tempie. Prawdziwe rewolucje, które zdarzają się na naszych oczach, dotyczą właściwie każdego obszaru życia. Także seksu. Również tę bardzo intymną sferę ma wkrótce zrewolucjonizować możliwość uprawiania seksu…z robotem.

Dla jednych tragiczna, dla innych bardzo pożądana wizja rozkosznych doznań z „elastycznym” i posiadającym „wiele programów” robotem w ciągu najbliższych lat ma być bardzo łatwa do osiągnięcia.Dla każdego – męża, żony, narzeczonego, partnerki, singla, rozwodnika, wdowy…

Jeden z naukowców Kirkwood College kończy prace nad stworzeniem dwóch robotów – w wersji męskiej i żeńskiej, przygotowanych do uprawiania każdego typu seksu. Roboty mają być gotowe do dawania rozkoszy pod każdą postacią, mają mówić, poruszać się, odpowiadać na dotyk. 

Joel Snell zapowiada nadejście całkiem nowej ery na rynku usług seksualnych, gwarantującą swobodę i dyskrecję. Seks zawsze i wszędzie, gdy tylko przyjdzie na to ochota, bez bólu głowy, szantażu, wymagań i gier wstępnych.

a05502087704f92429fda5e7bf05c55c

Celem jest stworzenie „partnera w seksie”, który pozwoli zaspokoić każde pragnienie, zrealizować wszystkie fantazje także te nieakceptowane przez męża czy chłopaka. Pomysłodawca (zresztą nie pierwszy, na świecie prowadzone są prace w tym kierunku w różnych miastach) tłumaczy, że ludzie mają różne często niezrozumiałe obsesje, które sprawiają, że szukają możliwości ich spełnienia poza związkiem, robot pozwoli im zrealizować pewne plany bez uciekania się do zdrady. Pomysłodawca zwraca uwagę również na coś innego – nałogi, w których pomóc może wspomniane urządzenie.

Urządzenie może przynieść pozytywne korzyści. Jednak istnieje duże ryzyko, że stanie się na odwrót. Może stać się kolejną formą niewierności w oczach wielu osób, trudno przewidzieć ilu partnerów będzie częściej wybierało „prosty seks z robotem” niż taki, który wymaga wysiłku – z partnerem. Ponadto co z ryzykiem uzależnienia od tego typu form rozładowania napięcia seksualnego? Pytanie, czy rzeczywiście nie do końca akceptowane przez partnera zachowania w łóżku rzeczywiście powinny być praktykowane z robotem, czy nie da się z nich zrezygnować na rzecz „spokoju” w związku?

Co o tym sądzicie?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>