Główne menu

Soda oczyszczona zastosowanie, o którym możesz nie wiedzieć

Soda oczyszczona na komary

Soda oczyszczona pomoże zmniejszyć dyskomfort powstający po ugryzieniu komara. Wystarczy połączyć sodę z wodą w takich proporcjach, by powstała pasta, którą nakładamy na skórę, by uzyskać efekt natychmiastowej ulgi.

Usuwanie candidy

Coraz głośniej mówi się w kręgach osób zainteresowanych naturalnymi sposobami wspomagania odporności o kandydozie, czyli nadmiernym rozmnożeniu się drożdżaków z rodzaju Candida w przewodzie pokarmowym.

Grzybica układu pokarmowego może rozwijać się latami i być bagatelizowana – wskazują na nią zaparcia, gazy, uczucie pełności, swędzenie w okolicy odbytu, nadmierna ochota na słodycze. Soda oczyszczona ma wspomagać organizm w walce z candidą i kontrolowanie jej, by nie rozmnażała się za bardzo, co prowadzi do przykrych objawów.

Jeśli chcemy zadziałać profilaktycznie, możemy spróbować pić dwa razy dziennie przez trzy dni roztwór powstały z rozpuszczenia jednej łyżeczki sody w filiżance ciepłej wody. Po trzech dniach robimy 10 dni przerwy i możemy powtórzyć cykl.

Gdy zależy nam na usunięciu candidy, rozpuszczamy łyżeczkę miodu i łyżeczkę sody w filiżance ciepłej wody. Pijemy dwa razy dziennie przez 10 dni, zwracając uwagę na reakcję organizmu. W razie wątpliwości warto skonsultować się z lekarzem.

Przeczytaj – jak wykorzystać sodę oczyszczoną do czyszczenia domu. Przepisy na proste i skuteczne środki czyszczące.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>