Główne menu

Inf. prasowa
Spełnij marzenia o mieszkaniu nad morzem, czyli 5 miejsc dla singla do życia nad polskim morzem

Widok z okna na morze lub chociaż obecność plaży w zasięgu niedługiego spaceru to marzenie wielu Polaków. Polskie morze jest jednym z najzimniejszych w Europie, jednak wiele osób bardzo lubi jego klimat i regularnie przyjeżdża na urlop nad Bałtyk.

Co prawda każdy, kto zdecyduje się na zakup swojego mieszkania, musi liczyć się z niemałymi kosztami. Jednak w ostatnim czasie zakup nadmorskiego mieszkania jest w zasięgu ręki coraz większej liczby osób. Oferta domów i mieszkań w miejscowościach nadmorskich z roku na rok jest coraz szersza i bardziej dostępna dla klientów. Gdzie warto szukać wymarzonego mieszkania? Jakie miejscowości na nabrzeżu są warte uwagi? Przedstawiamy 5 miejsc idealnych do życia nad morzem!

1. Gdańsk

Gdańsk to miasto wręcz idealne dla każdego singla. Niebywałą zaletą wyróżniającą to miasto spośród innych nadmorskich miejscowości jest wyjątkowo rozwinięta komunikacja miejska. Jest to miasto charakteryzujące się ogromnym zapleczem kulturalnym. To miejsce dobre dla młodych osób, które lubią gwar zatłoczonych ulic. Jednocześnie daje duże zaplecze na przyszłość – osoby, które w planach mają rodzinę, znajdą w Gdańsku doskonałe żłobki, przedszkola i szkoły. Możliwości zapisania pociechy na dodatkowe zajęcia są niemal nieograniczone. Należy jednak liczyć się z wysoką ceną nieruchomości.

2. Sopot

Sopot jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Polsce. Mieszkańcy żyją tutaj na wysokim poziomie. Jest to miejsce, w którego pobliżu znajduje się bardzo wiele atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Bliskość morza i przepiękne molo to doskonałe miejsce do codziennego wypoczynku. Sopot nazywany jest miastem zieleni. Jest tu bardzo duża ilość roślinności, która poprawia samopoczucie podczas codziennych dni w miejskim zgiełku. Koszty zakupu nieruchomości są tutaj bardzo zróżnicowane. W zależności od posiadanego budżetu można znaleźć mieszkanie z rynku wtórnego, bądź pierwotnego. Doskonałe oferty nowych mieszkań w Trójmieście można znaleźć na stronie https://obido.pl/rynek-pierwotny-trojmiasto.

3. Świnoujście

Zachodnie wybrzeże jest bardzo często odwiedzane przez turystów. Podczas sezonu tętni życiem – poza nim jest to miejsce stosunkowo spokojne. Plaża w Świnoujściu uznawana jest za jedną z najpiękniejszych nad Bałtykiem. Jesienią i zimą w mieście nie brakuje atrakcji, a dodatkowo niedaleka jest odległość od Szczecina. Świnoujście to miejsce dla osób, które nie lubią dużego tłoku i cenią sobie spokój, ale jednocześnie pragną pozostać w mieście. Łagodny morski klimat sprawia, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania.

4. Kołobrzeg

Kołobrzeg to miasto, w którym bardzo dobrze czują się mieszkańcy w różnym wieku. Jednak jest to przede wszystkim doskonałe miejsce dla singli. To także miejscowość posiadająca status uzdrowiska. Dużym plusem jest więc dużo miejsc pracy – nie tylko w sezonie wypoczynkowym, a także bliskość rekreacyjnych terenów zielonych w bezpośredniej bliskości miasta. Na ulicach Kołobrzegu znajdują się także muzea, teatry i kina będące doskonałym źródłem rozrywki.

5. Słupsk

Słupsk to stosunkowo niewielkie miasto, jednak prężnie rozwijające się. Nieustanne udoskonalenia sprawiają, że jest to przyszłościowe miejsce, w którym warto zamieszkać. Władze inwestują w infrastrukturę i gospodarkę. Lokalne biznesy i przedsiębiorcy z łatwością znajdą tutaj pomoc i wsparcie. Jest to doskonałe miejsce dla młodych osób, które pragną stworzyć własną markę i w nią zainwestować. Nieustannie rozwija się także sieć komunikacji miejskiej i ścieżek rowerowych. Jest to miejsce, w którym można znaleźć nieruchomości w niezbyt wygórowanej cenie w porównaniu do innych nadmorskich miejscowości.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>