Główne menu

Inf. prasowa
Sportowe trendy w Europie według ShopAlike

Jakie są najmodniejsze rodzaje sportów i aktywności rekreacyjnych w Europie? Kiedy nasi sąsiedzi najchętniej zaopatrują się w odzież i akcesoria sportowe? I czy rzeczywiście styczeń pełen postanowień noworocznych jest najważniejszym miesiącem dla tego biznesu? Aby odpowiedzieć na to pytanie, zespół ShopAlike wziął pod lupę swoje dane z dziedziny “sport” dotyczące użytkowników zainteresowanych tą kategorią.

Polacy szaleją na punkcie Kempingu

Badanie jest oparte na rocznych danych zebranych od listopada 2016 r. do listopada 2017 r. Baza danych zawiera informacje o użytkownikach z 13 krajów Europy: Austrii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowacji, Szwecji, Włoch i Węgier. Dane, czyli ilość klików w poszczególne produkty z kategorii “sport” zostały przeanalizowane w celu zrozumienia zachowania użytkowników platform ShopAlike, Ladenzeile oraz Umsolugar, należących do firmy Visual Meta GmbH.

 

Więcej informacji o badaniu na stronie „Sportowe tredny w Europie

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>