Główne menu

Sposób na kolorowe rzęsy. Na imprezę, na wyjście

Andrzejki, sylwester, a może po prostu sobotnie wyjście z przyjaciółmi? Kolorowe rzęsy to fantastyczny pomysł na odmienienie swojego wyglądu. Niesamowicie szybko podkreślają oko, dodają makijażowi charakteru i sprawiają, że wyglądamy zjawiskowo. Oto kilka sposobów na kolorowe rzęsy.

Tusz nie musi być czarny. Kolorowe rzęsy

Jak uzyskać kolorowe rzęsy? Najprościej sięgnąć po gotowy kolorowy tusz z oferty ulubionego producenta. Problem w tym, że może być on trudno dostępny lub drogi. Jego używanie raz na jakiś czas także nie zachęca do zakupów. Po co nabywać coś, co natychmiast po otwarciu staje się zbędne?

kolorowe rzęsy

Lepszym rozwiązaniem wydaje się stworzenie kolorowych rzęs samodzielnie w domu. W tym celu sprawdzi się bezbarwna maskara. Nakładamy ją na jedno oko. Następnie sięgamy po pędzelek, zanurzamy go w wybranym kolorze cienia do powiek i przykładamy do mokrych rzęs, pomalowanych wcześniej bezbarwnym tuszem. Możnapomalować rzęsy jednym kolorem lub kilkoma. Efekt jest łatwy do stopniowania.

Tę samą czynność powtarzamy na drugim oku. Nanosimy bezbarwny tusz i następnie cień do powiek. Na koniec kończymy makijaż oka bezbarwnym tuszem do rzęs.

Zamiast cieni do oczu można użyć także kolorowego eyelinera.

Inny ciekawy efekt?

Postaw na ombre. Rzęsy w tym wydaniu wyglądają naprawdę ciekawe. Najprościej uzyskać taki efekt, sięgając po magnetyczne rzęsy w wersji kolorowej. Jeśli lubisz naprawdę zjawiskowo długie i gęste rzęsy, warto rozważyć tę opcję.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>