Główne menu

Jak sprawdzić, czy kobieta chce uprawiać seks?

Ani strój, ani makijaż, ani dobór biżuterii nie są zaproszeniem do uprawiania seksu. Nie mogą usprawiedliwiać agresji ani wymuszania na kobiecie bliskich kontaktów z mężczyzną. Nie są powodem do wulgarnych komentarzy czy przesadnych gestów.

To, że on kupił drinka, czy zaprosił na kolację, a ona się zgodziła, nie musi oznaczać przyzwolenia na wspólną noc. Flirtowanie? Czułe smsy? Cyber sex? Nie są jeszcze zgodą na pójście do łóżka w realu.

Jeśli ona protestuje, stawia opór, oznacza to tyle, że TEGO nie chce. Po prostu. Nie ma sensu doszukiwać się w tym „gry”, która usprawiedliwia „przejęcie przez niego kontroli i wzięcie jej, mimo jej woli”.

Ubrała się „na seks”?

Kobieta nosząca się „seksownie” musi się liczyć z tym, że mężczyzna patrząc na nią, najpewniej nie będzie myślał o tym, co mówi (nawet jeśli będzie starał się skupić uwagę na jej słowach), ale przede wszystkim będzie fantazjował na temat jej biustu i tego, jak chciałby spędzić z nią czas w sypialni. O tym każda z nas powinna wiedzieć. Mózg przeciętnego mężczyzny działa w dość typowy sposób.

Faktem niezaprzeczalnym jest jednak to, że gorące myśli…powinny pozostać w głowie, a nie kierować dłoni na jej ciało i sprawiać, że on rozpina spodnie. Żaden, nawet wyjątkowo seksowny strój nie usprawiedliwia niemile widzianych czynów…A myśleć każdy może co mu się podoba.

Jeśli mówisz, że nie chcesz, to właśnie chcesz?

Z tej strony apel. Jeśli jesteś mężczyzną i chcesz uprawiać z nią seks, najprostszym sposobem jest zapytać ją o to, uważając na jej słowa i gesty.

Myślenie, że każda, ale to każda kobieta stawia opór i niereagowanie na jej protesty to już przekroczenie granic. Bardzo groźne, za które można odpowiedzieć karnie. Wierzenie w historię, że „nie” tak naprawdę oznacza „tak” i w to, „że jeżeli mówisz, że nie chcesz, to właśnie chcesz, to właśnie tego chcesz i będziesz mieć”,jak śpiewał niegdyś Stachursky a cała Polska z nim  – jest zaproszeniem do kłopotów. Żaden mężczyzna nie ma do tego prawa.

    Komentarz ( 1 )

  • Martika

    Święte słowa, a potem się dziwiwć, że myślą, że jak mówi „nie”, to tak naprawdę chce czegoś. Jakie bezsensowne, mocno szkodliwe podejście, a potem gwałty i inne

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>