Główne menu

Co sprawia, że czujesz się piękna? KONKURS

Kosmetyki Annabelle Minerals to połączenie makijażu i pielęgnacji. Anna Szczerba, założycielka marki, postawiła sobie za cel stworzenie kosmetyków, które spełnią oczekiwania kobiet o skórach wrażliwych, alergicznych, problematycznych oraz po zabiegach kosmetycznych. Tak powstały naturalne produkty do makijażu, których skład opiera się o cztery mineralne składniki: rozświetlającą mikę, matujący tlenek cynku, kryjący i chroniący przed słońcem dwutlenek tytanu oraz nadające kolor tlenki żelaza.

Czy to możliwe, by z zaledwie czterech naturalnych składników opracować gamę kosmetyków do makijażu? Marka Annabelle Minerals udowadnia, że tak!

Tylko tyle wystarczy, by powstały kosmetyki do makijażu inne niż wszystkie: delikatne, hipoalergiczne, trwałe i piękne, oraz co ważne – naturalne. Krótkie składy, wysoka trwałość oraz naturalne wykończenie to powód, dla którego każda kobieta powinna choć raz wypróbować je na własnej skórze. W Annabelle Minerals nie ma miejsca na podrażniające skórę parabeny, silikony, pochodne ropy naftowej oraz substancje zapachowe. Produkty nie są testowane na zwierzętach oraz odpowiadają potrzebom wegan i wegetarian.

W Annabelle Minerals wierzymy, że każda kobieta jest wyjątkowa i piękna w niepowtarzalny sposób, a makijaż nie musi być maską, za którą się ukrywamy, lecz sposobem na pokazanie siebie światu. Zapraszamy Cię do konkursu.

Zadanie konkursu

W formie słownej, zdjęciowej lub wideo opowiedz nam „Co sprawia, że czujesz się piękna”?

Wiadomość wyślij na adres: konkurs@kobietapo30.pl w tytule wpisz „Annabelle Minerals”. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 1 do 15 marca 2017 roku (do północy).

Laureatów wyłonimy do 20 marca.

Nagrody

W konkursie nagrodzimy 5 osób. Każda Laureatka otrzyma zestaw kosmetyków.

W skład każdego zestawu wchodzi:

  • Róż Romantic
  • Cień Vanilla
  • Cień Cappucino
  • Pędzel do różu

Zapraszamy do udziału!

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>