Główne menu

Stroje kąpielowe wyszczuplające – co wybrać?

Stroje kąpielowe są bezlitosne. Odkrywają ciało w taki sposób, że naprawdę trudno ukryć jego słabe strony. Nie bardzo jest się za czym skryć, bo nawet jednoczęściowe kostiumy pokazują w odczuciu wielu kobiet zbyt wiele. Można się ratować tuniką plażową, ale przecież nie o to do końca chodzi. Dlatego najlepiej na samym wstępie zmienić podejście i wybierać mądrze, na przykład stroje kąpielowe wyszczuplające, które w kilka chwil pozwalają stracić kilka kilogramów. Optycznie wydłużają i wyszczuplają sylwetkę. Różnica może być kolosalna!

Stroje kąpielowe wyszczuplające – triki

Strój kąpielowy, który odejmie nam kilka kilogramów wcale nie musi być czarny. Modele wyszczuplające można otrzymać w różnych kolorach. Od barwy ważniejsze jest coś innego – fason oraz sposób uszycia.

 

Stroje kąpielowe wyszczuplające mają dodatkowe przeszycia maskujące brzuszek. Szyje się je w podobny sposób, jak bieliznę modelującą, dlatego mogą dawać efekt lekkiego ucisku, który pozwala spłaszczyć brzuch, wyszczuplić talię i odjąć kilka centymetrów w pupie. Najczęściej do ich uszycia stosuje się materiał modelujący, dodatkowo wzbogaca się strój w podszewkę modelującą.

Wielu producentów gra również kolorami, które pozwalają stworzyć talię i uzyskać oczekiwane kształty. Kontrastowanie, czy zestawianie skrajnych barw, daje pod tym względem świetne efekty.

stroje kąpielowe wyszczuplające

BonPrix

stroje kąpielowe wyszczuplające

BonPrix

Oprócz kontrastowych barw, świetnie sprawdza się również cieniowanie, czyli zastosowanie ciemniejszych kolorów w obszarze, który chcemy wyszczuplić i jaśniejszych tam, gdzie na takim efekcie nam nie zależy.

stroje kąpielowe wyszczuplające

Aquarilla

Stroje kąpielowe wyszczuplające dwuczęściowe?

Jeśli chcesz odjąć sobie kilka kilogramów, nie jesteś skazana na jednoczęściowy strój kąpielowy, choć to właśnie on najlepiej ukryje zbyt duży brzuszek. Możesz sięgnąć po dwuczęściowe kostiumy wyszczuplające, które zazwyczaj w zestawie mają nieco wyższe zabudowane majtki określane jako wyszczuplające.  Dzięki nim uzyskasz ładniejszą opaleniznę.

 

Można również wybrać strój z zabudowanym przodem, który będzie „pilnował” brzucha i bardziej wyeksponowanym tyłem, pozwalającym na piękne opalenie pleców.

Jakiego efektu można oczekiwać?

Stroje kąpielowe wyszczuplające działają w taki sposób, że:

 • spłaszczają brzuch,
 • wyszczuplają talię
 • podnoszą pośladki
 • optycznie wydłużają sylwetkę

  10 komentarzy

 • jotka

  Nie lubię plażowania, ale jeśli już to na pewno strój powinien być odpowiednio skrojony i dostosowany do wieku i sylwetki. Nie chcę nikogo oceniać, ale nadal widuje się panie w bieliźnie lub w białym staniku i w spódnicy lub w szortach. A przecież teraz można kupić naprawdę dobre stroje plażowe, zresztą panom także przydałby sie stylista…

 • Beti

  Fajne propozycje 🙂

 • Yolsh

  Uwielbiam oglądać stroje kąpielowe, ale nosić już niekoniecznie.

 • Kami

  Słyszałam już wcześniej o strojach kąpielowych wyszczuplających, ale nie sądziłam, że są też jedno częściowe, aż kusi aby kupić taki strój :). Pozdrawiam 😉

 • Jolka

  super te propozycje, kuszą mnie zwłaszcza te od bon prix 🙂 kto wie, kto wie…plazo nadchodze 😀

 • Testowania Czas

  Ostatnio chciałam kupić strój jednoczęściowy, bo nigdy nie miałam, ale mój m. powiedział: „Ty chyba sobie jaja robisz”. To znak, że jeszcze nie muszę 😉 Ale kiedyś pewnie się skuszę….za jakieś 20 lat.

 • Aneczkablog

  Ciekawe propozycje 🙂 sama jestem na kupnie stroju ale jeszcze nie wiem jaki to będzie 😉 kochana da się jakoś wyłączyć reklamy jak wchodzę do ciebie bo mi się wyświetlają nowe karty i nie mogłam się skupić wpisie 🙂

 • Matka na Szczycie

  Ja to praktycznie w ogóle nie mam okazji do zakładania strojów kąpielowych, bo upalne dni zdarzają się u nas ze dwa, trzy w roku 😉

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>