Główne menu

Sukienka bez pleców – o takiej marzysz?

Sukienka bez pleców jest seksowną propozycją, na którą mogą sobie pozwolić posiadaczki pięknej skóry na plecach. Wszelkie niedoskonałości, zwłaszcza grudki i pryszcze niestety stanową dyskwalifikację, co do ewentualnej opalenizny – tutaj sprawa wygląda indywidualnie, uzależniona jest od preferencji danej osoby. Na pewno sukienka bez pleców szczególnie pasuje na cieplejsze dni, kiedy można zaprezentować się w tej kreacji. Z bardziej zdecydowanymi dodatkami, w ciemniejszych kolorach sprawdzi się nawet jako kreacja na Sylwestra czy bal karnawałowy.

Sukienka bez pleców jest mniej przewidywalna niż sukienki ze sporym dekoltem, pozwala podkreślić atuty damskiej sylwetki w inny, mniej banalny sposób. Zazwyczaj wyklucza noszenie biustonosza lub wymusza zakładanie takiego, który nie ma tyłu, obszaru wraz z zapięciem. Sukienka bez pleców świetnie wygląda z biżuterią na plecy – przejrzyj nasze propozycje.

Poniżej kilka ciekawych propozycji sukienek bez pleców.

Sukienka bez pleców – mała czarna

Mała czarna to sukienka, którą powinna mieć każda kobieta, najlepiej w kilku wersjach. Model bez pleców będzie świetnie podkreślał walory i wyróżni Cię z tłumu. Obok takiej sukienki nie sposób przejść obojętnie…Klasy dodają cienkie paski na wysokości ramion.

sukienka bez pleców

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>