Główne menu

Świąteczne familijne filmy. Nowości, które warto obejrzeć na Netflixie

Co obejrzeć w święta? A może jeszcze tuż przed świętami wprowadzić się w ten niezwykły czas ciekawą propozycją filmową? Oto 3 filmy, które zobaczycie na Netflix. Wypróbowane, bo obejrzane i…polecane.

Chłopiec zwany Gwiazdką

Ciepły, trzymający w napięciu film świąteczny dla całej rodziny? Z pewnością spodoba się Wam ta propozycja, którą z dużym prawdopodobieństwem z wielkim zaangażowaniem będą oglądać mali i duzi.

Wspaniała atmosfera, humor, piękne krajobrazy, chłopiec…i mysz. Nie sposób oderwać wzroku. No i kraina elfów, w której chciałoby się zostać na dłużej.

Dawid i Elfy

Polska produkcja. Wielu osobom ta informacja wystarcza, by przejść obok obojętnie. Okazuje się, że nie tym razem. Film, który miał premierę 6 grudnia zaskakuje. I to na spory plus!

Opowiada historię znużonego elfa, który ucieka do świata ludzi i zaprzyjaźnia się z pewnym chłopcem…Jest humor, czasami specyficzny, jest wartka akcja i ciekawe zakończenie. Warto zobaczyć.

Dawid i Elfy

Materiały prasowe Netflix

Rodzina Clausów

Rodzina Clausów to ciepła opowieść świąteczna. Opowiada o chorobie dziadka i o chłopcu, który poznaje swoją rodzinną historię. To zmienia wszystko. Okazuje się bowiem, że tylko on może uratować Boże Narodzenie.

Czy to mu się uda? Do jakich wniosków dojdzie i czy ta historia na zawsze zmieni jego życie? Obejrzyjcie rodzinnie i zachwyćcie się  świąteczną atmosferą tej produkcji.

Dodacie coś do tej listy? Pozycję numer 4 lub 5? 🙂

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>