Główne menu

Inf. prasowa
Szukasz klocków LEGO dla bardziej doświadczonych budowniczych? Poznaj LEGO Technic!

Budowanie i tworzenie nowych form z klocków to sprawdzony sposób na fascynującą i kreatywną zabawę. Dzieci potrafią godzinami łączyć ze sobą poszczególne elementy, a popuszczając wodze fantazji nieraz mogą zaskoczyć rodziców wyjątkowymi pomysłami. Wśród licznych modeli klocków na uwagę zasługują LEGO Technic – zostały stworzone z myślą o małych, lecz doświadczonych konstruktorach uwielbiających tworzenie pojazdów z realistycznymi układami.

Klocki – nauka i zabawa

Bajecznie kolorowe, o różnych kształtach i rozmiarach – klocki przyciągają uwagę dzieci od najmłodszych lat nie tylko z powodu wyglądu, ale przede wszystkim możliwości kreowania nawet najbardziej fantazyjnych form. Wspólna zabawa w budowanie pojazdów, obiektów czy ulubionych postaci z bajek jest wspaniałą rozrywką dla dzieci i rodziców, dodatkowo wspierającą u malucha prawidłowy rozwój manualny, wyobraźnię oraz zdolność myślenia przestrzennego, sekwencyjnego czy przyczynowo-skutkowego.

LEGO Technic dla fanów pojazdów

Wśród szerokiej oferty LEGO Technic każdy zapalony majsterkowicz, mechanik albo mały konstruktor znajdzie dla siebie coś inspirującego. Seria umożliwia składanie modeli przeróżnych pojazdów oraz maszyn budowlanych od strony technicznej, co sprawia młodym budowniczym jeszcze większą radość.

Mnóstwo precyzyjnych elementów ułatwia zrozumienie, na jakiej zasadzie działają samochody, helikoptery czy zaawansowane w budowie dźwigi. Bardziej rozbudowane modele mogą być zdalnie sterowane lub posiadają ruchome elementy (np. tłoki w silniku, śmigła), a część pojazdów od LEGO Technic to imponujące repliki, które wyglądają i poruszają się jak ich znakomite pierwowzory.

Super klocki dla kilkuletnich konstruktorów

Jeśli dziecko uwielbia zadawać mnóstwo dociekliwych pytań z zakresu konstrukcji pojazdów, interesują go poszczególne modele samochodów, jest ciekawe jak działa dźwig, spychacz czy helikopter, to seria LEGO Technic jest stworzona właśnie dla niego. Już maluchy, które ukończyły 6 i 7 lat, mogą wśród licznych zestawów znaleźć niezwykle ciekawe, lecz stosunkowo proste w budowie pojazdy, których konstruowanie będzie dla nich doskonałą zabawą i ciekawym doświadczeniem.

LEGO stworzone dla starszych dzieci

Niezwykle ciekawe wozidło z wywrotką, zachwycający monster jam, wielozadaniowy pojazd terenowy, a może fascynujące auto wyścigowe? Z LEGO Technic nie sposób się nudzić, bo w szerokiej ofercie zestawów klocków zarówno dzieci, jak i nastolatkowie zawsze znajdą coś dla siebie. Dodatkowe ruchome elementy, oświetlenie czy możliwość zdalnego sterowania jeszcze bardziej zachęcają młodych konstruktorów nie tylko do złożenia wybranego modelu, ale także sprawdzania, czy poszczególne układy znajdujące się w pojeździe będą działać, jeśli dokona się w ich budowie wymyślnych przeróbek. Zatem klocki, oprócz wspomagania kreatywnego myślenia na każdym etapie życia, dają również możliwość zrozumienia tego jak działają poszczególne elementy czy urządzenia znajdujące się w samochodach, helikopterach lub maszynach budowlanych.

LEGO Technic nie tylko dla dzieci

Projektanci LEGO Technic wzięli pod uwagę również zainteresowanie pojazdami przez starszą młodzież oraz dorosłych. Zestawy kierowane dla tej szczególnie wymagającej grupy wiekowej składają się nawet z kilku tysięcy elementów i zaskakują wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Ponadto większość modeli posiada mnóstwo realistycznych funkcji, takich jak ruchome elementy (np. silnik), a także ma możliwość sterowania za pomocą odpowiedniej aplikacji, co stanowi niezwykłą frajdę zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych wielbicieli motoryzacji. Sprawdź dostępne modele LEGO Technic na stronie SMYKA i wybierz idealny zestaw dla siebie!

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>