Główne menu

Art. sponsorowany
Szukasz nowego operatora? Sprawdź ofertę Orange!

Jeżeli Twój obecny operator nie spełnia Twoich oczekiwań, zmień go! Przejście do Orange jest szybkie i proste, operator zajmuje się wszelkimi formalnościami. Możesz wybrać 1 z 3 dostępnych planów, dzięki czemu dopasujesz ofertę do swoich potrzeb. Mało tego, przenosząc numer do Orange, możesz zyskać nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł! Poznaj szczegóły.

Przeniesienie numeru do Orange – to się opłaca!

Przeniesienie numeru do innego operatora nie jest skomplikowane – zrobisz to nawet, nie wychodząc z domu. Dlatego też, jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej dotychczasowej umowy na abonament komórkowy, na przykład z powodu wysokich cen lub częstych problemów technicznych, nie wahaj się ani chwili i przejdź do Orange!

Przenosząc się do „pomarańczowego operatora”, możesz zyskać nawet 6 miesięcy abonamentu za 0 zł! Warunkiem jest wybranie Planu L i zamówienie go online. Jeżeli zdecydujesz się na Plan S lub M, dostaniesz możliwość darmowego dzwonienia czy SMS-owania przez 3 miesiące. Możesz wybrać ofertę z nowym smartfonem lub bez urządzenia. Szczegóły sprawdzisz tutaj: https://www.orange.pl/lp/promocje-abonament-komorkowy.

Jak przenieść numer do Orange?

Swój numer najwygodniej i najszybciej przeniesiesz, wchodząc na stronę internetową (ale jeśli wolisz, możesz też zadzwonić na infolinię lub udać się do salonu Orange). Najpierw wybierz plan i podaj numer telefonu, który ma zostać przeniesiony, następnie swoje dane, a na końcu złóż zamówienie. Później już tylko poczekaj na informację, że cały proces został zakończony.

Kiedy możesz przenieść swój numer do Orange?

  • Na koniec okresu promocyjnego obowiązującego u obecnego operatora.
  • Po okresie wypowiedzenia umowy u obecnego operatora.
  • W dowolnym momencie (wtedy musisz jednak liczyć się z możliwością otrzymania kary za wcześniejsze rozwiązanie umowy).

Jakie promocje dla przenoszących numer czekają na Ciebie w Orange?

Oprócz wspomnianego już darmowego abonamentu w pierwszych miesiącach (6 mies. za 0 zł masz w Planie  L, a 3 mies. – w S i M), możesz też korzystać z takich bonusów jak:

  • Darmowa CyberOchrona, czyli dostęp do mechanizmu blokującego rozmaite zagrożenia, jakie wiążą się z korzystaniem z internetu w telefonie. Usługi nie trzeba instalować ani aktualizować.
  • Telewizja mobilna w Orange TV Go (pakiet podstawowy). Możesz z niej korzystać, gdziekolwiek się znajdujesz.
  • Dodatkowe karty SIM z rabatem 20 zł miesięcznie na abonament.
  • Możliwość korzystania z sieci 5G.
  • Możliwość skorzystania z eSIM.

Brzmi fajnie? W takim razie nie czekaj, przejdź do Orange już dziś!

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>