Główne menu

Tatuaż na nadgarstku – oto najlepsze propozycje

Tatuaże stają się bardzo popularne. Tak bardzo, że wiele osób zaczyna twierdzić, że bardziej oryginalne są osoby, które ich jeszcze nie mają. Rysunki na ciele mogą się podobać lub nie. Nie zmienia to jednak faktu, że nie brakuje osób, które nie poprzestają na jednej ozdobie. Istnieje przecież wiele miejsc, w których chcemy mieć tatuaż. Jednym z popularniejszych jest tatuaż na nadgarstku.  Czy jednak warto się decydować na stały malunek w tym miejscu?

Tatuaż na nadgarstku – to dobry pomysł?

tatuaż na nadgarstku

Kto powinien zdecydować się na trwałą ozdobę w tym miejscu?

Tatuaż na nadgarstku jest polecany dla zdecydowanych. Główny powód to jego widoczność i trudność ukrycia. O ile tatuaż na ramieniu, łydce czy karku można schować pod odzieżą, o tyle ten na nadgarstku będzie dobrze widoczny. Latem i zimą. Na wakacjach, ale także w pracy. Będziemy także na niego często spoglądać, co ma znaczenie w kontekście ewentualnego „znudzenia”. Dlatego warto dobrze przemyśleć, jaki wzór wybrać w tym miejscu. Na szczęście propozycji jest naprawdę sporo….

Kilka wzorów – jaki tatuaż na nadgarstek wybrać?

Podjęcie decyzji, jak ma wyglądać tatuaż nie jest proste. Na pewno nie warto kierować się modą, ale własnymi preferencjami, czyli innymi słowy zwracać uwagę na to, co nam się podoba. Na pewno dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z propozycjami salonów tatuaży, czy poszukanie inspiracji online.

Motywy na nadgarstek są różne. Od dużych i mocno widocznych, przez wzory delikatne i biżuteryjne. Często dostępne są tatuaże czarne oraz kolorowe. A Tobie które najbardziej się podobają? Drzewko na na nadgarstku, motyl, oko, chmura z piorunem, róża, serce… czy inne?

    3 komentarze

  • jotka

    Ale właściwie po co?
    Tatuowanie ciała zmieniło teraz znaczenie, jeśli ktoś lubi to nie mam nic przeciw, jego sprawa, ale mnie nigdy do tego nie ciągnęło…ciekawe jak te tatuaże będą wyglądały na starej pomarszczonej skórze?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>