Główne menu

Inf. prasowa
Ubrania na święta – praktyczne stylizacje świąteczne z ubrań, które można nosić cały rok

Boże Narodzenie to magiczny czas i staramy się przygotować do niego jak najlepiej. Dotyczy to także stylizacji świątecznych. Swetry w renifery i z motywem św. Mikołaja są urocze, jednak mało funkcjonalne. Szczególnie dla dzieci, które szybko rosną i za rok mogą już nie skorzystać z wesołych ubrań świątecznych. Jakie stworzyć ładne stylizacje w klimacie bożego narodzenia, które będą praktyczne? Zobacz nasze pomysły!

Czy warto przygotowywać specjalne stylizacje na święta?

Od tego powinniśmy zacząć. Czy w ogóle szykowanie odświętnych strojów ma sens? Według nas tak! To ważny element, który podkreśla wagę okazji. Na Święta Bożego Narodzenia spotykamy się z dawno nie widzianymi krewnymi, chcemy się więc prezentować jak najlepiej. Przekazujemy w ten sposób także cenne wskazówki dzieciom, które uczą się od nas odpowiednich zachowań. Odświętnie ubrani podkreślamy wyjątkowość spotkania, czy będzie to wigilijna kolacja, czy świąteczny obiad. Poza tym, każdy chyba lubi od czasu do czasu założyć wyjątkowy strój i poczuć się inaczej niż na co dzień.

Jakie ubrania na święta warto wybrać? Postaw na kolory!

Ubrania do udanych świątecznych stylizacji muszą być przede wszystkim wygodne. By dzieci czuły się dobrze, muszą mieć ubranie, które zapewni im komfort. Dobre materiały i przemyślane fasony to podstawa. By stworzone looki od razu kojarzyły się ze świętami, warto postawić na specjalne barwy. Są bowiem takie kolory, które niezaprzeczalnie kojarzą się z Bożym Narodzeniem, jak np. czerwony, zielony, biały. Często sięgamy po nie, tworząc dekoracje i aranżując dom, są równie chętnie wybierane do świątecznych stylizacji. Doskonale wpiszą się w świąteczną atmosferę.

Nie tylko ładne, ale i praktyczne!

Ubrania na święta w kolorze butelkowej zieleni, bordo, czerwieni czy zieleni będą świetnie się prezentować i pasować do okazji. Co jednak zrobić, by nie był to jednorazowy zakup? Podpowiadamy, jakie powinny być elementy świątecznych stylizacji, by były praktyczne i przydały się wiele razy.

  • Po pierwsze zdecyduj się na gładkie ubrania świąteczne. Niech to kolor będzie elementem wyróżniającym stroje. Rezygnując z charakterystycznych bożonarodzeniowych motywów zyskujesz możliwość wykorzystania ubrań na dużo więcej okazji. Liczy się nie tylko odpowiedni kolor, ale brak wzorów, nadruków, dekoracji na ubraniu. Takie jednolite ubrania nie tylko dużo łatwiej zestawić w świąteczne stylizacje, ale ciuchy pozbawione napisów i motywów można założyć na dużo więcej okazji.
  • Po drugie, wybierz modele dobrej jakości. Certyfikowane materiały o dobrym składzie oraz solidne i staranne wykonanie zapewnią ubrankom doskonały wygląd na długi czas. A kolorowe ubranie można wkładać cały rok. Tworząc z nich mniej oczywiste stylizacje jak te w świątecznych zestawieniach, można wybierać je o każdej porze roku.
  • Po trzecie, zdecyduj się na klasyczne fasony. Zwiększy to dodatkowo możliwości późniejszego wykorzystania. Ponadczasowe wzory będą bowiem odpowiednie do wielu stylów i będzie można je wykorzystywać naprawdę często.

Sukienki, spodnie, marynarki, koszulki polo – komfort i styl w jednym

Wspomnieliśmy już, że ciuchy do świątecznych stylizacji muszą być nie tylko ładne, ale także wygodne. Doskonałe propozycje można znaleźć w ofercie polskiej marki MyBasic – https://mybasic.pl/info/ubrania-na-swieta. Są to modele, które sprawdzą się doskonale nie tylko jako elementy świątecznych stylizacji, ale także później przy innych okazjach, a dzięki swojej uniwersalności także na co dzień. Wygodne i doskonałej jakości sukienki, dresowe marynarki, czyli wygodne, ale eleganckie koszulki polo są uniwersalnym wyborem. Znajdź odpowiednie modele dla siebie i swojej rodziny i wybierz praktyczne ubrania. Takie zakupy będą nie tylko dobre dla portfela, ale oszczędzą czas i są dobre dla środowiska.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>