Główne menu

Pod ubraniem, czyli majtki, które najlepiej będą podkreślać Twoje pośladki

Majtki typu hipster

Czyli figi biodrówki. Dostępne w wielu odsłonach, kolorach, wzorach – eleganckich, sportowych, a nawet modelujących sylwetkę. Świetnie sprawdzają się pod spodniami biodrówkami i niskimi spódniczkami.

Nazwa hipster wzięła się stąd, że majtki- hipstery zasłaniają niemal cale biodra (są szerokie po bokach).

Ten rodzaj bielizny, która zakrywa całe pośladki, jest bardzo praktyczny i szalenie uniwersalny. Przez wiele kobiet hipstery uważane są również za wyjątkowo seksowne (zwłaszcza w wersji koronkowej).

Szorty

To dłuższa wersja hipsterów. Mają podobny kształt. Różnią się tym, że posiadają nogawki. Wzoruje się je na męskich bokserkach. Nie oznacza to, że nie są kobiece – producenci proponują je w wersjach świetnie dopasowujących się do ciała.

Na rynku można otrzymać bokserki codzienne (bawełniane), eleganckie (np. wykończone koronką) i ekskluzywne. Często dostępne są również w wersji korygującej – optycznie wyszczuplającej brzuch, uda, pośladki.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>