Główne menu

Uroczyste zakończenie Festiwalu PROGRESSteron – czyli finał z muzyką na żywo, warsztatami i konkursami!

 

P31-wroclaw-300x300-1Podczas każdej edycji Festiwalu PROGRESSteron zależy nam, aby czas spędzony na warsztatach był dla Was wartościowy i wnosił w Wasze życie wiele dobrej i motywującej energii. To Wasz udział, rozmowy z Wami i maile jakie piszecie dają nam motywację, aby dalej poszukiwać i proponować Wam kolejne tematy rozwojowe, te lekkie, motywujące i relaksujące, ale również te trudniejsze, wymagające nie raz dużej odwagi z Waszej strony, aby się z nimi mierzyć. Dlatego na zakończenie Festiwalu PROGRESSteron pragniemy raz jeszcze poruszyć Wasze ciała, umysły i zmysły.

Zapraszamy na FINAŁ 31. edycji Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron
ZAJEZDNIA Pracownia Projektów Międzykulturowych, ul. Legnicka 65

26 kwietnia o godz. 18:30 rozpoczniemy muzyką na żywo z zespołem „ECHA”!

Zaprzyjaźniony ze „Strefą Inspiracji” zespół Echa gra rocka inspirowanego bluesem i funkiem. Własna muzyka i teksty zostaną uzupełnione coverem w rockowym lecz kameralnym wydaniu. Mamy nadzieję, że koncert wprowadzi Was w dobry nastrój przed dalszą częścią wieczoru, podsumowującą Festiwal PROGRESSteron.

Tematem przewodnim wieczoru będzie:

„Siła zmiany – jak czerpać to co najlepsze ze zmian, które przychodzą w naszym życiu”.

Zaprosiłyśmy do udziału w tym wieczorze 4 wspaniałe trenerki, które przygotowały dla nas swoje mini-warsztaty dotyczące różnych aspektów i kierunków rozwoju osobistego:

Temat 1. „Ty jesteś początkiem do każdego celu”

Poczucie własnej wartości – a co wtedy kiedy nie jest tak silne, że możemy się nim wesprzeć? Skąd się bierze? Jak możemy pomóc sobie kiedy nam go brakuje, kiedy zmieniamy swoje życie, realizujemy cele i potrzebujemy siły oraz pewności siebie?

Zapraszamy na wykład i do dyskusji na temat rożnych form wsparcia w budowaniu poczucia własnej wartości w sytuacji zmiany.

Temat 2. „Świat na obcasach – jak sprawić by każdy Twój krok podkreślał Twój wdzięk i pewność siebie”

Podejmiemy naukę tak podstawowej umiejętności, którą posiadamy od około pierwszego roku życia – chodzenia! Dowiemy się, co możemy zrobić, by każdy nasz krok na każdym etapie naszego życia był jasnym komunikatem – jestem piękna, jestem pewna siebie. Pokażemy jak pracować z mimiką twarzy, tak by na każdym zdjęciu wyglądać olśniewająco. Dobra zabawa gwarantowana!

Temat 3. „Siła kobiecego perfekcjonizmu”

Będziemy miały okazję do zastanowienia się nad tym, czy nasz perfekcjonizm nam służy, szczególnie w sytuacji zmian w naszym życiu. Idealnie nie zawsze oznacza najlepiej;) Powiemy jak wykorzystać nasze mocne strony i z odwagą podejmować życiowe wyzwania.

Temat 4. Bądź świadoma swojego ciała

Gracja ruchu jest czymś naturalnym, z czym się rodzimy. Rozpoczynając życie posiadamy duży potencjał elastyczności, który zmniejsza się w miarę jak się starzejemy. Z wiekiem ciało staje się coraz bardziej usztywnione w wyniku doświadczeń życiowych, czy zawodowych czynności. Powiemy zatem jak odkrywać siebie na nowo poprzez trening uważności na swoje ciało, prace z oddechem w ruchu i bezruchu, medytację w tańcu.

Jednym słowem znajdziecie coś dla ucha, serca, duszy i umysłu. A na zakończenie poruszymy też nasze ciała we wspólnym tańcu.

Oczywiście nie obejdzie się bez konkursów, w których do wygrania:
– książki rozwojowe
– Vouchery na zabiegi kosmetyczne
– zestawy kosmetyków
– i inne niespodzianki.

Pamiętajcie jednak, że to Wasz udział w Finale Festiwalu PROGRESSteron będzie dla nas największym sukcesem.

Dołącz do nas koniecznie i przy okazji zabierz przyjaciółkę!

WSTĘP WOLNY – obowiązuje rezerwacja miejsc na www.dojrzewalnia.pl, zakładka Progressteron Wrocław.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>