Główne menu

Inf. prasowa
Urządzenie wielofunkcyjne do kuchni – praktyczny sprzęt nie tylko dla zapracowanych

Urządzenia wielofunkcyjne śmiało wkroczyły na polskich rynek, szybko podbijając serca naszych rodzimych konsumentów. Co takiego skrywają w sobie te sprzęty? W czym mogą nam pomóc? Czy naprawdę warto w nie zainwestować i co najważniejsze – komu tak naprawdę są dedykowane? Dzisiaj postaramy się wyczerpująco odpowiedzieć na te pytania!

Czym są urządzenia wielofunkcyjne i w czym mogą nam pomóc?

Urządzenie wielofunkcyjne to wysoce zaawansowane technologicznie sprzęty przeznaczone do pomocy w pracach kuchennych. Jakich? Jest ich naprawdę sporo! Oczywiście, w zależności od producenta i modelu występują w nich drobne różnice, jednak w większości, pomogą nam w:

 • gotowaniu
 • podsmażaniu
 • ugniataniu
 • ubijaniu
 • blendowaniu
 • rozdrabnianiu
 • siekaniu
 • mieszaniu
 • wyrabianiu
 • ważeniu
 • kruszeniu lodu
 • gotowaniu na parze

Dodatkowo urządzenia umożliwią pracę w kilku funkcjach. Prawdziwy hit kryje się właśnie tutaj! Oprócz funkcji manualnych, urządzenia te bowiem, posiadają funkcję wykonywania automatycznych przepisów. Co to oznacza? W wielkim skrócie – urządzenie krok po kroku przeprowadza użytkowania przez proces przygotowania wybranej receptury.

Totalną rewolucją okazało się dodanie do urządzeń opcji Wi-Fi – od tego momentu, łączą się z internetowymi bazami przepisów, pobierając je wprost do swojej pamięci!

Urządzenia wielofunkcyjne – dla kogo?

Komu tak naprawdę przyda się urządzenie wielofunkcyjne? Choć zwykło się podkreślać, że oszczędza ono czas, odpowiedzią nie będą tu jedynie osoby zapracowane. Czy w ogóle ktoś może przyznać, że ma za dużo czasu wolnego? Osoby pracujące zawodowo, gospodynie domowe, studenci – nie ma właściwie grupy, dla której czas nie jest cenny!

Warto wspomnieć także o ekonomii. Jest kilka aspektów, w których urządzenie okazuje się sprzymierzeńcem w oszczędzaniu pieniędzy. Po pierwsze – nie marnujemy! Z pozostałych w lodówce, nieco śniętych już warzyw i owoców, w mgnieniu oka przygotowujemy smaczne koktajle, zupy, kremy czy smoothies. Po drugie – ograniczamy kupowanie gotowych posiłków. Przygotowanie menu na kolejny dzień nie wymaga bowiem od nas już kilkugodzinnego stania w kuchni! Po trzecie – nowych, egzotycznych dań, możemy próbować w domu! W końcu przygotowuje je z nami prawdziwy kuchenny maestro, który daje nam pewność 100% sukcesu:)

Urządzenia wielofunkcyjne są także niezwykle przydatne rodzicom małych dzieci. Oprócz możliwości szybkiego przygotowania zdrowych, przecieranych posiłków dla najmłodszych, oferują także opcję wyparzania – z której, jak doskonale wiedzą rodzice, korzysta się nawet kilka razy w ciągu dnia.

Urządzenia sprawdzają się także świetnie w domach studentów, czy młodych ludzi, którzy właśnie wyfrunęli z tzw. „domowego gniazda”. Wbrew pozorom korzystanie z wbudowanych przepisów nie rozleniwia, a wręcz uczy gotowania.

Czy warto zainwestować w urządzenie wielofunkcyjne?

Czy chcesz oszczędzić czas i pieniądze? Czy chcesz jeść zdrowiej? Czy lubisz próbować nowych przepisów i smaków?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś „TAK” urządzenie wielofunkcyjne to produkt skrojony na miarę Twoich potrzeb! Jak wybrać najlepsze dla Ciebie?  Sprawdź ofertę eldom.eu i dopasuj odpowiedni model!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>