Główne menu

Co warto mieć w szafce w sypialni? Zawsze pod ręką…

Szafka tuż przy łóżku to dobre miejsce do przechowywania poniższych produktów, które miłosne życie czynią przyjemniejszym, bezpieczniejszym i zdrowszym. Nie masz ich? Czas najwyższy zadbać o siebie.

Kulki gejszy

To nie tylko gadżet erotyczny, to przede wszystkim produkt, który polecany jest przez lekarzy, bo pomaga zadbać o mięśnie Kegla, ćwicząc najważniejsze miłosne obszary, pozwalające bardziej cieszyć się z seksu oraz zadbać o zdrowie w przyszłości. Mocne mięśnie Kegla gwarantują szybszy, łatwiejszy poród, mniejsze ryzyko nietrzymania moczu w przyszłości czy wypadnięcia macicy. Kulek można używać przez cały dzień, w dowolnym momencie, kiedy tylko mamy czas i ochotę.

Lekarze informują, że trenowanie mięśni Kegla dwukrotnie w trakcie dnia przez co najmniej 10 minut daje świetne efekty. Nie do osiągnięcia w żaden inny sposób.

Żel nawilżający

Jeśli potrzebujecie pewnego nawilżenia, żel nawilżający będzie obowiązkowym wyposażeniem szafki w sypialni. Co prawda natura wyposażyła kobietę w lubrykant, który umożliwia współżycie, to czasami potrzebny jest dodatkowy środek, najlepiej na bazie wody, bez dodatków zapachowych i pigmentów, który nie będzie powodował podrażnień.

Można również nabyć lubrykant, który nie będzie nam służył w wersji klasycznej, tylko będzie wykazywał dodatkowe, stymulujące działanie.

Chusteczki do higieny intymnej

W sypialni sprawdzą się również chusteczki do higieny intymnej, które są niezwykle wygodne i praktyczne w stosowaniu.

Poradnik Kamasutry/gra erotyczna

Inspirujący poradnik dla dwojga, zabawna gra mogą na nowo rozgrzać atmosferę w sypialni. Warto mieć coś, po co sięgnie się od niechcenia, by potem nie móc wypuścić tego z rąk.

A na szafce? Oczywiście dobrą książkę (wcale nie tabletki na ból głowy). Niekoniecznie w tematyce…;)

A może kajdanki, piórko do łaskotania czy też kamienie, które rozgrzane w wodzie posłużą do masażu?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>