Główne menu

Inf. prasowa
Wiosenne hity HBO GO z aplikacją Orange Flex

Szukasz promocji na HBO GO? Z Orange Flex możesz mieć pierwszy miesiąc oglądania filmów i seriali za 0 zł. Skorzystaj z oferty Orange Flex na HBO GO i zarządzaj swoją subskrypcją oraz płatnościami przez aplikację Flex. Sprawdź więcej o promocji Orange Flex!


HBO GO promocja z Orange Flex

Orange Flex to elastyczny Plan komórkowy, którym zarządzasz przez aplikację bez zbędnych formalności. Do wyboru masz cztery Plany od 15GB za 25 zł miesięcznie do 100GB za 80 zł miesięcznie. Każdy Plan obejmuje nielimitowane połączenia, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w UE. Dodatkowo korzystanie z popularnych mediów społecznościowych jak Instagram, TikTok, Facebook nie pomniejsza Twojego limitu danych. Jeśli jeszcze nie masz numeru w Orange Flex, pobierz aplikację ze sklepu App Store lub Google Play i przenieś swój numer do sieci w aplikacji. Wszystkim zarządzasz prosto i wygodnie z poziomu aplikacji ze swojego smartfona.

Z Twoją subskrypcją HBO GO może być podobnie – szybko i prosto w aplikacji Orange Flex. Możesz aktywować HBO GO przez Orange Flex i zarządzać swoimi opłatami za subskrypcję właśnie przez aplikację Flex. To oferta dla wszystkich użytkowników Flexa, którzy chcą mieć łatwy dostęp do świetnego kina nawet na 5 urządzeniach. W Orange Flex możesz też skorzystać też z promocji ,,3 miesiące za 1 zł/miesiąc’’ i ,,Polecaj i zarabiaj’’. Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.

Dlaczego warto skorzystać z Orange Flex promocji na HBO GO? Pierwszy miesiąc masz w prezencie i możesz oglądać do woli ulubione seriale, filmy i programy. Dodatkowo, łatwo zarządzasz swoim HBO GO w apce. Sprawdź więcej informacji o HBO GO promocji z Orange Flex – https://flex.orange.pl/promocje/hbo-go.


Jak skorzystać z promocji Orange HBO GO?

Masz dostęp do najlepszych kinowych produkcji na wyciągnięcie ręki. Co musisz zrobić, aby skorzystać z Orange Flex promocji na HBO GO?

  1. Ustaw opłaty za HBO GO na koncie Flex

Otwórz aplikację Orange Flex i przejdź do zakładki HBO GO. Następnie kup subskrypcję HBO GO – zostanie aktywowana od razu po zatwierdzeniu płatności.

  1. Zarejestruj się na stronie HBO GO

Subskrypcja HBO GO już kupiona w aplikacji Orange Flex? Jeśli tak, to dostajesz specjalny kod rejestracyjny. Skorzystaj z niego podczas rejestracji na hbogo.pl – podajesz kod, e-mail i gotowe. Kod znajdziesz w apce Flex w zakładce HBO GO.

  1. Oglądaj w aplikacji HBO GO lub na stronie internetowej

Gotowe! Możesz cieszyć się świetnymi serialami i filmami. Korzystaj z aplikacji HBO GO, którą możesz pobrać w Google Play lub App Store. Inna opcja to oglądanie na stronie hbogo.pl. Zaloguj się, korzystając z e-maila i hasła podanych podczas rejestracji.

Oglądaj najnowsze produkcje i kinowe klasyki w HBO GO – Orange Flex zadba o regularne opłacanie subskrypcji, dzięki podpiętej karcie płatniczejMożesz cieszyć się filmami i serialami nawet na 5 urządzeniach! Dołącz do Generacji Flex.

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>