Główne menu

Wybierz dla siebie bieliznę i ją wygraj. Konkurs z Boutique Bielizny

Najważniejsze jest to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Tak jak bielizna, którą skrywamy pod odzieżą. Błyskawicznie potrafi zbudować kobiecą pewność siebie, podnieść poczucie atrakcyjności, sprawić, że poczujemy się seksownie. I to na milion sposobów.

18380_4_lb_f

Producenci stają na wysokości zadania i zaspakajają każdą potrzebę – oferując bieliznę w różnym stylu, ekskluzywnie wykończoną, pomysłowo podkreślającą atuty sylwetki.

W dobrym sklepie z bielizną nie ma problemu z żadnym rozmiarem ani krojem. Mówisz i masz. Zanim pomyślisz, już otrzymujesz to, o co prosisz. Tak właśnie jest w sklepie z bielizną Boutique Bielizny, w którym można otrzymać najwyższej jakości bieliznę światowych marek.

Chcesz się przekonać na własną rękę? Weź udział w naszym konkursie! I wygraj bieliznę, którą pokochasz od pierwszego założenia.

Jaka jesteś? Jaką bieliznę wybierzesz dla siebie?Wygodną, sportową, wyrafinowaną, zmysłową? A może inną?

Zasady konkursu

  1. Wejdź na stronę Boutique Bielizny.
  2. Odpowiedz na pytanie: Który komplet bielizny wybierzesz dla siebie z oferty Boutique Bielizny? Swój wybór krótko uzasadnij.
  3. Odpowiedź konkursową wyślij na adres: konkurs@kobietapo30.pl w tytule wpisz: „Boutique Bielizny”.
  4. Nie zapomnij podpisać się imieniem i nazwiskiem.
  5. Wygraj bon na zakupy w Boutique Bielizny o wartości 200 złotych!

 

Nagrody

W konkursie przyznane zostaną trzy nagrody na zakupy w sklepie internetowym (http://boutiquebielizny.com/). Każda nagroda to bon o wartości 200 złotych.

 

IMG_6559-Edit_ALT

MD Style 2016 Lagerthas Body Armor - Peppercorn RGB

 

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 29 marca do 13 kwietnia.

Zwycięzców wyłonimy do 18 kwietnia.

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Czekamy na Wasze kreatywne odpowiedzi!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>