Główne menu

Wygraj balsamy do ust Laura Conti Vegan. Konkurs+ WYNIKI

Laura Conti Botanical VEGAN to nowa linia wegańskich balsamów do ust dostępnych w trzech odsłonach – regenerującej, nawilżającej i odmładzającej. Ochronne pomadki do ust Laura Conti są idealne dla wegetarian i wegan, składają się w 99% z naturalnych składników. Ich receptura jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z siedmiu zestawów trzech balsamów do ust Laura Conti Vegan!

Laura Conti Vegan to gorąca nowość na rynku wśród balsamów do ust.

Przetestowałam każdą z nich – regenerującą, nawilżającą i odmładzającą. I mogę Wam napisać z całą odpowiedzialnością – są świetne. Niezastąpione na co dzień. Pozostawiają  usta miękkie i odżywione.

Wersja odmładzająca zawiera kwas hialuronowy, odpowiedzialny za nawilżenie skóry oraz olejek z orzechów macadamia, który chroni przed utratą wody, pozostawiając skórę miękką i elastyczną. W składzie balsamów znajdziemy również: masło kakaowe, masło Shea, olej ze słodkich migdałów, olej rycynowy, olej słonecznikowy, olej arganowy, olej jojoba i wosk ryżowy.

Wersja regenerująca balsamu zawiera natomiast olejek Monoi, który wnika w skórę, a na jej powierzchni pozostawia ochronny film. W ten sposób przyspiesza znikanie drobnych uszkodzeń. Olejek jojoba z kolei uszczelnia skórę i błyskawicznie regeneruje popękane usta.

Tu przeczytasz więcej na temat nawilżającego balsamu do ust Laura Conti Vegan.

Świetny skład to ważny argument, by przetestować balsamy do ust Laura Conti Vegan. Jeśli można stworzyć skuteczny i komfortowy w użytkowaniu naturalny balsam do ust, to po co używać coś, czego długofalowe działanie nie jest znane i potencjalnie może być szkodliwe? Ja stawiam na naturalne produkty. A Ciebie zachęcam do wzięcia udziału w zabawie, byś mogła przetestować nowe balsamy do ust Laura Conti Vegan. Przekonaj się sama, jakie są świetne!

Zasady konkursu

Odpowiedz na pytanie:

Jaki jest Twój ulubiony naturalny składnik kosmetyczny?

Swoją odpowiedź możesz krótko uzasadnić. Odpowiedź wyślij na adres konkurs@kobietapo30.pl. W tytule wiadomości wpisz „Laura Conti Vegan”. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Wysyłając odpowiedź konkursową, potwierdzasz, że jest Twojego autorstwa, nie była nigdzie indziej publikowana i posiadasz do niej prawa autorskie. Zgadzasz się na jej publikację na łamach www.kobietapo30.pl.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 20 kwietnia do 4 maja 2018 roku do północy.

Wyniki konkursu ogłosimy do 10 maja 2018 roku

Nagrody w konkursie

W konkursie do wygrania jest 7 zestawów 3 balsamów do ust Laura Conti Vegan.

W skład każdego zestawu wchodzi: Laura Conti Vegan Regenerująca, Laura Conti Vegan Odmładzająca i Laura Conti Vegan Nawilżająca. Wszystko po to, żebyś mogła wybrać swoją ulubioną.

Gotowe na testowanie? Zapraszam do zabawy!

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Wyniki konkursu

W konkursie postanowiliśmy nagrodzić:

Martynę Buras
Dorotę Ambroży
Katarzynę Jakuszko
Joannę Maciejewską
Annę Segeth
Anitę Żydek
Maję Kowalską

Wszystkim dziękujemy za udział, a Laureatkom gratulujemy!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>