Główne menu

Wygraj bransoletki na karnawał!

Biżuteria ma magiczną moc. Podkreśla każdą stylizację, dodaje uroku i odmienia nas każdego dnia. Dostępna jest w tak wielu wersjach, że dobranie jej do własnych potrzeb to sama przyjemność.

Poza tym biżuterii nigdy za wiele, prawda?

nagroda w konkursie

nagroda w konkursie

Dlatego po raz drugi proponujemy Wam konkurs, w którym do wygrania są bransoletki Braccialetti (na zdjęciu). Mamy nadzieję, że i tym razem weźmiecie aktywny udział w konkursie i zaskoczycie nas swoimi kreatywnymi odpowiedziami.

SONY DSC

bransoletki nagroda w konkursie

 

Zapraszamy!

Zadanie konkursowe

Wyślij na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „bransoletki” odpowiedź na pytanie:

 • Jaki kolor najbardziej oddaje Twój charakter?
 • Uzasadnij swój wybór.

Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy zestawem trzech bransoletek ufundowanych przez Braccialetti.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 13.01.2015 roku do 27.01.2015 roku

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

  16 komentarzy

 • Agnieszka

  Super konkurs 🙂 Super nagrody 🙂

  • Anna

   Myślę, że najlepszym kolorem, który oddaje mój charakter jest kolor czerwony.Jestem osobą bardzo wyrazistą, żywą, energiczną, wybuchową i szczerą aż do bólu.Kolor czerwony kojarzy mi się właśnie z tymi cechami charakteru.Po za tym mimo tego iż, jestem osobą dorosłą, pewna postać z bajki,z która utożsamia się mój charakter zawsze nosi sukienkę w tym kolorze .Mowa o małej Mi z muminków.

  • Aneta

   Witam.
   Sądzę,że raczej nie ma koloru , który by w 100 % mnie opisywał. Jestem osobą z natury barwną i kolorową,ale czasem są takie dni kiedy czuję się jak taka malutka szara zagubiona myszka. Wszystko to zależy od mojego nastroju, ubieram się w to,w czym czuję się dobrze i pasuję do mnie najlepiej. Często jest to kolor czerwony,czarny lub kremowy. Idealnym kolorem,który bardzo lubię jest bursztynowy,który raczej nie opisuję tego jaka jestem,jednak gdzieś w środku do mnie przemawia.

 • Iwona Burawska

  Bardzo Lubię kolor Perłowy ponieważ przypomina mi to – wspomnienie beztroskich chwil, dodaje mi to lekkości, spokoju, relaksu, pobudza do pracy.

 • Aga

  Witam. Chcę wziąć udział w konkursie ale nie wiem do końca: w tytule wiadomości E-mail ma być „biżuteria” (tak proszą w regulaminie), czy „bransoletki” (jak piszą Państwo na stronie konkursowej)?

 • Justyna Stęrzewska

  Najlepiej pasuje do mnie różowy ponieważ jest kolorem trochę szalone ,eleganckim, a zarazem idealnym i czasem spokojnym

 • Beata

  „biżuteria”
  Kolorem który najlepiej oddaje moją osobę będzie chyba bursztynowy. Mieni się on tyloma odcieniami że jest to kolor tak zmienny jak każda kobieta. Matka, żona i kochanka, wariatka twardo stąpająca po ziemi, silna, niezależna kobieta uwielbiająca czuć oparcie w kochającej osobie. Mieni się we mnie tyle odcieni bursztynu.

 • Orina Banach

  biżuteria
  Najbardziej oddaje mój charakter kolor niebieski, ponieważ to mój kolor oczu, dość spotykany, a zarazem unikalny, gdyż nikt nie ma takich oczu jak ja, to kolor nieba, ciągle zmieniającego się, tak jak ja, i kolor pięknie czystego morza, który nie ma nieokryte dno, tak jak ja, wciąż poznajesz mnie na nowo.

 • Aleksandra Korcz

  Myślę, że kolor, który najbardziej oddaje mój charakter to kolor niebieski, ponieważ jestem bardzo spokojną, cierpliwą, delikatną oraz miłą dziewczyną. Dodam też, że jest on moim ulubionym kolorem i myślę, że odzwierciedla moje cechy charakteru =) .

 • Agata Siewierska

  Kolorem, który najbardziej do mnie pasuje jest zdecydowanie kolor różowy. Zawsze staram się iść przez życie optymistycznie, jakby patrząc przez różowe okulary – widzieć we wszystkim pozytywy i zapominać o wszelkich problemach! Ponadto, kolor różowy jest niezwykle kobiecy i nadaje uroku każdej przedstawicielce płci pięknej! 🙂

 • Magdalena Gut

  „biżuteria”
  Kolorem oddającym mój charakter jest kolor fioletowy. Uwielbiam ten kolor i wiem czemu go tak bardzo lubię. A to dlatego, że kolor fioletowy jest dla osób niezdecydowanych i wrażliwych. Taka już moja natura.

 • Alicja

  Uważam , że moim kolorem zdecydowanie jest błękitny , symbolizuje on piękne niebo , spokój i to co najważniejsze przy tym kolorze potrafię się zrelaksować i wyluzować .Ściany w moim domu także są błękitne przy nich w spokoju myślę i medytuję . Jest to rozmaity i wymysłowy kolor .

 • marek świecki

  bizuteria.-najbardziej, oddaje, mój hrakter, niebskie, , pozniewaz, to mij, kolot, oczu, dość, spotykany, a zarazem, unikalny, gdyż, nikt, ne, ma, takich, oczu, jak ja, to kolor, neba, , ciage, zmiejeniejaego, , się, tak jak, i kolor, piękne, czystgo morza, który, nie, ma, niekortet, dno, tak jak, wciąż, poznajesz, mnie, na nowo,

 • niesporczak

  Kolorem, który najbardziej oddaje mój charakter jest złoty. Intrygujący kolor o wielu twarzach. Można go kochać, nienawidzić lub pozostać w rozterce i nie wiedzieć co z nim zrobić. Tak czy siak nie da się przejść obok niego obojętnie. Wielu chciałoby nad nim panować, podporządkować sobie, ale ten kolor jest wiecznie żywy i wymyka się wszelkim ustanowionym regułom. Sam w sobie jest mocny i wyrazisty, ale też daje nieskończenie wiele możliwości kreowania. Czasem krzyczy jako dominanta, czasem szepcze jako dodatek. Trzeba z nim uważać! Balansuje bowiem na krawędzi wyniosłej elegancji i prześmiewczego kiczu. Z jednej strony to kolor bogactwa, symbol elitarności, cenny kruszec mający swe zastosowanie w technikach jubilerskich, czy sztuce pisania ikon. Z drugiej zaś niczym popkulturowa ofiara niespełnionych, utopijnych marzeń jawi się w postaci bazarowych podróbek, pozłacanych ramek ze sklepu „wszystko po 5zł” i tandetnych cekinowych sukienek dziewczyn z dyskoteki. To książę i żebrak w jednej osobie. Bawi na królewskich salonach i leży pijany w rynsztoku jednocześnie.

 • Paulina

  Uważam, że kolor który w 100% utożsamia się z moim charakterem to kolor żółty. Jestem osobą która zaraża swoim uśmiechem i pozytywnym patrzeniem na życie. Każda osoba którą znam, wie że w każdej sytuacji może się do mnie zwrócić ponieważ za każdym razem, mimo nawet największego problemu wychodzi ode mnie z uśmiechem i innym spojrzeniem na świat.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>