Główne menu

Wygraj książki idealne na wakacje! KONKURS+ wyniki konkursu

Lato zbliża się wielkimi krokami.

Czas odpoczynku, relaksu w hamaku, na leżakach, czy fotelach po całodniowych wędrówkach już tuż tuż. Warto sobie uprzyjemnić te chwile z dobrą książką. Mamy dla Was prawdziwe perełki i konkurs. Wybierzcie jedną z poniższych propozycji i wygrajcie ją dla siebie lub bliskiej osoby!

„Lawendowy pokój” Nina George

lawendowy-pokoj-b-iext26125699W swojej księgarni – o wiele mówiącej nazwie Apteka Literacka – Jean Perdu sprzedaje książki tak jak farmaceuta medykamenty. Umiejętnie rozpoznaje, co ktoś nosi w sercu i proponuje odpowiednią fabułę na konkretne problemy. Nie potrafi jednak uleczyć własnego cierpienia, które zaczęło się pewnej nocy wiele lat temu, kiedy odeszła od niego ukochana kobieta.

Wszystko się zmienia, gdy Jean w końcu otwiera pozostawiony przez nią list. Wcześniej nie miał odwagi go przeczytać…”

Świetna i wielokrotnie wyróżniana powieść.

„Za żadne skarby” Vera Falsky

za-zadne-skarby-b-iext28704368

Ewa spełnia swoje marzenie – wyrwała się z małej mazurskiej wsi, skończyła mikrobiologię. Właśnie wybiera się na staż naukowy do Paryża. Ma też całkiem sensownego faceta.

I nagle wszystko się kończy. Jeden telefon uruchamia bieg zdarzeń, jakich Ewa nigdy by się nie spodziewała. Dziewczyna wraca do zaściankowej rzeczywistości, do pijącego ojca i chorego brata. Przed nią wiele problemów, ale też miłość do utraty tchu. Co zrobi Ewa? Jedno jest pewne: za żadne skarby się nie podda!

Sięgnij po tę książkę, w której znajdziesz kobiecą siłę i odważną namiętność, dramatyczne decyzje i nieczyste interesy, zabawną, ale nielukrowaną stronę życia. Za żadne skarby to powieść, jakiej jeszcze nie było.

„Księżyc nad Bretanią” Nina George

ksiezyc-nad-bretania-b-iext28184382

 

Koniec ze mną! – oto, co myśli Marianne, rzucając się z paryskiego Pont Neuf. Lecz los chce inaczej. Uratowana kobieta trafia do szpitala, gdzie ukojeniem staje się dla niej malowidło wykonane na rustykalnym kafelku – oświetlony księżycowym blaskiem port w Bretanii z łodzią o nazwie „Mariann”. Chwyta się tego obrazu jak ostatniej szansy i postanawia, że skoro nie ma już swojego miejsca na ziemi, pojedzie właśnie tam, do małej wioski rybackiej. Ta pierwsza od lat samodzielnie podjęta decyzja pozwoli Marianne poczuć się znowu szczęśliwą i zakosztować życia, jakiego dotąd nie znała.

Bez-nazwy-1(1)

Jak wygrać książkę?

Wybierz swój typ: 1, 2 lub 3, uzasadnij wybór i wyślij zgłoszenie na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „książka na lato”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 6 czerwca!

Do dzieła! 🙂

 

    Komentarz ( 1 )

  • dorota

    Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Książki wędrują do Weroniki Małeckiej, Karoliny Dziedzic i Katarzyny Lewickiej. Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>