Główne menu

Wygraj pobyt dla dwojga w Hotelu Bazuny na Kaszubach!

Kaszuby to przedziwna kraina o ruchomych granicach, wielu stolicach i niesamowitej atmosferze. Zakochanie się w niej to tylko kwestia czasu, a tak naprawdę okazji. Wystarczy przyjechać, by docenić długą listę zabytków i ciekawych miejsc do odwiedzenia. By było to jeszcze łatwiejsze, przygotowaliśmy dla Was niecodzienny konkurs z ekstra nagrodami – voucherami na pobyt w Hotelu Bazuny na Kaszubach. W ten sposób możecie nie tylko poznać i pokochać Kaszuby, ale również doskonały kobiecy Hotel Bazuny ze stylowymi pokojami, smaczną kuchnią i bogatą ofertą SPA.

ZDJĘCIE_1

Zadanie konkursowe

  • Wyślij zdjęcie z wakacji życia na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „Najlepsze wakacje”
  • Napisz w 5 zdaniach, dlaczego właśnie one były niepowtarzalne.
  • Podpisz się imieniem i nazwiskiem, podaj numer telefonu.

I czekaj na swoją nagrodę! Być może to właśnie do Ciebie powędruje jeden z trzech niesamowicie atrakcyjnych pakietów i Twoje dotychczasowe najlepsze wakacje staną się drugimi na liście!

DSC_7479

Nagrody

  • nagroda główna – Pakiet SPA „Wspaniały Odpoczynek” w Hotelu Bazuny do wykorzystania w przeciągu 6 miesięcy. Szczegółowe informacje na temat pakietu: dostępne tutaj. W ramach pakietu: dwa noclegi w pokoju dwuosobowym, dwa śniadania i dwie obiadokolacje serwowane Restauracji Malëna. Zabiegi SPA i atrakcje dodatkowe zgodnie z opisem pod powyższym linkiem.
  • dwie nagrody dodatkowe: voucher o wartości:400 zł do wykorzystania na usługi hotelu Bazuny, SPA, restauracji i klubu hotelowego

0187-pokoje

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 8 sierpnia 2016 roku do 22 sierpnia 2016 roku do godziny 24.00.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

0208-pokoje

Zapraszamy do zabawy!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>