Główne menu

Wygraj stylowy i romantyczny weekend w gotyckim Zamku Ryn**** dla dwojga!

No dobrze, to teraz czas na chwilę prawdy i wspomnienia. Reaktywację marzeń, których nigdy nie udało się spełnić…

Masz odwagę cofnąć się do przeszłości?

DJI_1243

Przyznaj się, sama przed sobą, ile razy marzyłaś o tym, by stać się na jeden dzień (lub trochę dłużej) piękną księżniczką mieszkającą w okazałym zamku w malowniczym regionie naszego kraju? Kręcisz sceptycznie głową, uważasz, że takie rzeczy to tylko w bajce, że nie ma co sobie zaprzątać głowy rycerzem na białym koniu i zaplataniem długiego warkocza, po którym Twój wybranek mógłby się wspinać?

hotel ryn

Marzenia można spełnić,  nawet jeśli ukochany rycerz jeździ oplem lub skodą a Twoje włosy co najwyżej  sięgają karku i żaden warkocz nie wchodzi w grę. Wystarczy, że wybierzesz się na niesamowity weekend w pięknej scenerii zamku, w którym na każdym kroku czuć ducha historii. Biorąc udział w naszej zabawie, możesz zamieszkać na trzy dni w prawdziwym gotyckim zamku!

hotel ryn

 

Tylko pomyśl romantyczny weekend we dwoje w gotyckim Zamku Ryn **** na Mazurach, dwa noclegi w komnacie zamkowej, powitalny poczęstunek w pokoju, dwa wyśmienite śniadania, których sama nie będziesz musiała przygotowywać, dwie obiadokolacje przy blasku świec, przy których będziesz wyglądać wyjątkowo, regeneracja ciała i ducha w zamkowych podziemiach – w basenie, saunie czy podczas zabiegów SPA. Wszystko dla Ciebie i towarzyszącej Ci osoby!

Weź udział w zabawie i wygraj!

zamek RYN

Zasady konkursu

Napisz, dlaczego właśnie Ty powinnaś wygrać pobyt weekendowy dla dwóch osób w Zamku Ryn**** na Mazurach. Swoją odpowiedź wyślij na adres: konkurs@kobietapo30.pl w tytule wiadomości wpisz: „Zamek Ryn”.

Zachęcamy również do polubienia profilu FB Zamku Ryn – tutaj.

I czekaj na ogłoszenia wyników! 🙂

DJI_0337

Nagrody

W konkursie można wygrać aż 3 nagrody:

  • nagroda główna – pobyt trzydniowy w Zamku Ryn **** dla dwóch osób (dwie noce) ze śniadaniami i obiadokolacjami w ramach pakietu Stylowo i Romantycznie – przeczytaj więcej.
  • 2 nagrody dodatkowe -dla każdej z osób  voucher na 1 nocleg ze śniadaniem w Zamku Ryn ****

Nagrody należy zrealizować do końca roku 2016.

Wygraj jedną z powyższych nagród dla siebie i wypocznij w stylowym miejscu na Mazurach!

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 27 czerwca do 11 lipca 2016 roku

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>