Główne menu

Wyniki konkursu Annabelle Minerals

Zadanie konkursowe było takie: Wymień 3, według Ciebie, najważniejsze zalety Annabelle Minerals. W odpowiedziach wskazywałyście, że pytanie jest podchwytliwe, że zalet jest znacznie więcej niż 3 i trudno się zdecydować na kilka. Na szczęście w przeważającej większości wysłanych odpowiedzi wytypowałyście właśnie 3 zalety, nie więcej, ani nie mniej 🙂

Wyniki publikujemy dopiero dzisiaj, późną porą, bo liczba nadesłanych zgłoszeń była dla nas wyzwaniem. Wszystkie odpowiedzi przeczytałyśmy – bardzo dziękujemy za wspólną zabawę.

Oto wyróżnione zgłoszenia, do ich Autorek wysyłamy nagrody ufundowane przez Annabelle Minerals. Gratulujemy!

IMG_7778-768x512

1.

3 najważniejsze zalety kosmetyków Annabelle Minerals, które sprawiają,że każda kobieta czuje się wyjątkowa i naturalnie piękna:

Anna – wysoka jakość z polską duszą. Kosmetyki, które stworzyła silna kobieta dla równie silnych kobiet.

Belle – wspaniała i piękna paleta kolorów, która idealnie koresponduje z naszą słowiańską,delikatną, polską urodą.

Minerals – prosto z natury, czyli bogactwo minerałów,które pielęgnują i wydobywają czyste piękno z każdej z nas. Zuzanna Wiśniowska

2.

Po pierwsze to niesamowite uczucie w końcu używać kosmetyku, którego nie widać,
który poprawia wygląd skóry, ale nie zdradza swojej obecności. Jest dyskretny i szalenie skuteczny, pozwala uzyskać efekt, o jakim zawsze marzyłaś – krycie, rozświetlenie, matowienie lub wszystko naraz.

Po drugie komfort noszenia – czujesz się piękna, bez żadnych „ale”. Twoja skóra oddycha, a lekka formuła kosmetyków sprawia,że szybciej wraca do zdrowia. Dla mojej skóry z tendencją do zmian trądzikowych to wybawienie.

Po trzecie polska produkcja i możliwość wspierania rodzimego producenta, czyli kupowanie z poczuciem, że polskie może być naprawdę światowej jakości.
Katarzyna Dąbrowska

3.

Miesiąc temu kupiłam puder i podkład Annabelle Minerals. To był wystarczający czas na przetestowanie obydwu produktów i wyrobienie sobie zdania na ich temat.

Pierwszą zaletą produktów jest ich cena- za ok. 35 zł w drogerii jestem w stanie kupić pudry w kamieniu znanych marek, jednak ich jakość daleko odbiega od Annabelle Minerals. Kupowałam również produkty droższych firm, ale do tej pory nie znalazłam niczego, co by mnie usatysfakcjonowało- makijaż okazywał się za ciężki lub za ciemny, albo efekt utrzymywał się zbyt krótko. Jeżeli ktoś się zastanawia nad przetestowaniem produktu, to kwota 35 zł jest niezwykle przystępna – szkoda wydawać 150-200 zł na zakup nowej rzeczy, w sytuacji, gdy nie ma się pewności, że będzie odpowiednia. Ale kwotę 35 zł można zaryzykować. U mnie to ryzyko okazało się strzałem w dziesiątkę.

Drugą zaletą jest trwałość makijażu wykonanego przy pomocy podkładu rozświetlającego Sunny Fair. Wykonuję zawód zaufania publicznego, wstaję wcześnie rano, odwożę dziecko do przedszkola, a potem pracuję do 16.00- nie mam czasu na poprawki makijażu- jak wyjdę z domu, tak chciałabym wyglądać przez cały dzień. Mam kontakt z ludźmi, a jako kobieta czuję potrzebę podkreślenia swojego piękna. Dobry wygląd jest dla mnie istotny i cenię sobie dobre jakościowo produkty. Niestety mam cerę trądzikową i spory problem z utrzymaniem matowego wyglądu. Przetestowałam podkład Sunny Fair nakładając go na fluid Estee Lauder Double Wear- rozwiązanie okazało się genialne. Do końca pracy makijaż trzyma się świetnie, twarz nie staje się tłusta, a równocześnie nie ma efektu „maski”. Drobinki złotego pyłu zawarte w pudrze dodają świeżości. Byłam zadowolona z mocnego krycia, jakie zapewnia Estee Lauder, jednak brakowało mi produktu, który ten efekt utrzyma przez cały dzień.

Ostatnią zaletą, jaką wymienię, jest łatwość aplikacji. Kupiłam pędzel do nakładania pudru oferowany przez Annabelle Minerals. Miłym zaskoczeniem było, gdy przy aplikacji pudru okazało się, że można go nałożyć precyzyjnie, że się nie osypuje i nie brudzi odzieży. On się wtapia w skórę i to jest jego największa zaleta.
Natalia Mrożek

4.

1. Podejście do klienta. Annabelle Minerals to firma, która oferuje swoje najlepsze produkty kobietom, ponieważ wierzy, iż każda z nas nosi w sobie piękno. Piękno, które dla każdej kobiety definiowane jest inaczej, jednak bazuje wyłącznie na naturze. Ponieważ naturalne piękno to podstawa! Firma docenia naszą różnorodność i stara się dopasować produkty do tych indywidualnych cech, pomaga w doborze odpowiednich kosmetyków, wychodzi naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów (również poprzez bloga!) i zawsze jest otwarta na uwagi i propozycje swoich odbiorców.
2. Oferta i charakter produktów. Kosmetyki oferowane kobietom są zróżnicowane, jednak wciąż pozostają naturalne. Składają się z one tylko z 4 składników, które stanowią 100% składników mineralnych. Dbają o skórę, gdyż posiadają ochronę przed UVA i UVB. Dzięki temu, że są nietestowane na zwierzętach, można mówić o ich wyjątkowym pięknie i trosce o prawdziwą naturę.
3.  Stosunek ceny do jakości. Produkty oferowane przez Annabelle Minerals przedstawiają ceny, które idealnie odwzorowują ich jakość i wartość. Płacimy rozsądne kwoty za świetne składy, kolory, formuły, pomoc i obsługę. Tak właśnie powinny być obsługiwane kobiety! 🙂  Ewa Serafin

5.

Wymień 3, według Ciebie, najważniejsze zalety Annabelle Minerals.

1. Skład, skład i jeszcze raz minerały! Najpiękniejsza zaleta Annabelle Minerals to fakt, że są to czyste minerały będące dobrodziejstwem matki natury. Żadnych sztucznych dodatków, żadnej chemii, żadnych konserwantów. Przez fantastyczny skład są bezpieczne dla skóry, która może oddychać. Nawet filtr przeciwsłoneczny to czysty minerał. Czego chcieć więcej!

2. Konsystencja. Przez to, że minerały są w formie sypkiej aplikacja jest znacznie przyjemniejsza i bardziej naturalna. Nie mamy maski na twarzy, wyglądamy zdrowo, promiennie, wszystko co miało być zatuszowane jest zakryte a inni i tak będą pytać „Hej, gdzie Twój makeup?”. Można dodatkowo eksperymentować z łączeniem dwóch lub trzech podkładów by uzyskać najlepiej pasujący naszej skórze kolor. Same plusy!

3. Kolory. W podkładach nie mamy już standardowych od trzech do pięciu kolorów, by głowić się jak tu wpasować nasz unikalny odcień skóry. O nie! Jest o wiele więcej by dobrać ten właściwy, inny na lato i inny na zimę. By zachować naturalność, a jednocześnie zakrywać to potrzebujemy zakryć, rozświetlić to chcemy rozświetlić. Istny raj dla naszej skóry gdyż w końcu mamy indywidualne podejście. Każda z nas jest tak różna, prawda? Dodatkowo kolory cieni są jak z bajki, naturalnie wyraziste i piękne, jak my. Ada Brysiewicz

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>