Główne menu

Wyniki konkursu Boutique Bielizny

Drogie Trzydziestoletnie+, po raz kolejny mam zaszczyt ogłosić wyniki konkursu. Pytanie konkursowe było bardzo proste, polegało na wyborze kompletu bielizny ze sklepu Boutique Bielizny i uzasadnieniu swojego wyboru.

Niestety samo wyłonienie zwycięzców okazało się znacznie trudniejsze. Po długich obradach zdecydowaliśmy się wyróżnić następujące odpowiedzi.

Autorka każdej z nich otrzymuje kupon rabatowy na zakupy w sklepie Boutique Bielizny o wartości 200 złotych.

IMG_6559-Edit_ALT-670x1005

1.

Przez wiele lat stawiałam na tzw. bieliznę funkcjonalną, nie zwracając szczególnej uwagi na stronę estetyczną, bo jej nie było. 😉 Do drzwi zapukała 30-stka i przeszła przez życie jak tajfun. I dlatego z oferty Boutique Bielizny wybrałam dla siebie piekielnie zmysłowy komplet Gossard Supersmooth. Ja, ta grzeczna, miła, skromna, nieśmiała dziewczyna. Bo po pierwsze, dlaczego nie? Po drugie, jak nie teraz to kiedy? A po trzecie poza wygodą i dopasowaniem, ten komplet cechuje bardzo seksowny wygląd utkany z finezyjnych koronek. Dlatego sama świadomość, że mam go na sobie może jedynie wywoływać ten kokieteryjny uśmiech w kącikach ust i wpływać na koordynacje odpowiedzialną za kocie ruchy. A w tych okolicznościach nie pozostaje mi nic innego jak wkroczyć na drogę przestępczą i zostać seryjną złodziejką… męskich spojrzeń. Taka tam fanaberia idealnej kandydatki na żonę księgowego… i nowy wpis do CV 😉 Małgorzata Spychała

2.
Moje serce skradł komplet bielizny ETNICE, już wyjaśniam dlaczego… Po pierwsze – WYGLĄD! Bardzo elegancki, kobiecy i przyciągający wzrok. Plusem biustonosza są bardzo wygodne ramiączka, które nie uwierają ciała i świetnie podtrzymują biust. Całość utrzymana jest w barwnej kolorystyce, która przypomina rajski ogród. Po drugie – KONSTRUKCJA! Komplet wykonany bardzo starannie, z dbałością o szczegóły. Materiał nie za sztywny i nie za wiotki – wręcz idealny. Biustonosz typu plunge oraz majtki typu stringi bardzo ładnie eksponują kobiecą sylwetkę i szybko dopasowują się do ciała. Plusem jest to, że nie krępują ruchów, a po dłuższym czasie nie uwierają. Po trzecie – EFEKT! Świadomość posiadania na sobie takiego kompletu sprawia, iż kobieta czuje się atrakcyjnie, intrygująco i zmysłowo, a to z kolei powoduje, że emanuje pewnością siebie i zadowoleniem. Jego stylowy look – kokieteria, niewinność i urok w jednym robią na mnie ogromne wrażenie. Po czwarte – ja jak każda kobieta jestem boskim stworzeniem, i również dla mnie komplet ETNICE to wielkie marzenie!
Góra: http://boutiquebielizny.com/biustonosz/gossard/entice-plunge-bra/11281-black-print
Dół: http://boutiquebielizny.com/stringi/gossard/entice-thong/11286-black-print

Monika Klichowska

3.

http://boutiquebielizny.com/gorset/empreinte/pompadour-basque/22152-black

http://boutiquebielizny.com/stringi/empreinte/pompadour-shorty-thong/02152-black

Vive La France! Królowa w sypialni, dama na salonach, kobieta z klasą w prozie dnia codziennego, nieosiągalny obiekt westchnień płci przeciwnej, a wszystko to za sprawą zmysłowego gorsetu i fikuśnych szortów à la Madame Pompadour. Zestaw emanujący francuską elegancją z nutą epokowej pikanterii, to coś, co urzekło nie tylko romantyczną część mojej osobowości, ale nie pozwoliło przejść obojętnie również tej bardziej psotnej.:-) Eteryczne koronki, kuszące prześwity i dziewczęce hafty to najpiękniejsza kreacja dla każdej kobiety, bo przecież wszystkie mamy w sobie Madame.

Ah! Que c’est beau! [Ach! Jakież to piękne!] Ewa Mańka

Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>