Główne menu

Wyniki konkursu „Jesteś modna”

II nagroda – kupon o wartości 100 złotych

Modna kobieta po 30-stce to już nie wcześniejsza trzpiotka pędząca ślepo za pojawiającymi się z dnia na dzień nowymi trendami! Nie ma w szafie setki sukienek, spodni i butów kupionych pod wpływem bezensowenego impulsu. Nie wierzy już w studenckie „tanio i dużo”. Nie jest zapatrzona w wychudzone modelki z wybiegów!

Modna kobieta to zdecydowanie świadoma kobieta!

Ma ulubione i pasujące do jej uśmiechu okulary przeciwsłoneczne, piękny zegarek, pierścionek po babci (pewnie nie diament, ale na znalezienie takiego przyjaciela mamy jeszcze czas) oraz jakąś sentymentalną torebkę po mamie,sukienkę – na randkę, rozmowę o pracę i na upalne lato! Do tego dopadowana koszula, fajne jeansy. Ładna bielizna noszona w komplecie każdego dnia, strój kąpielowy na plażę i klasyczny na basen. W jej szafie jest miejsce na strój sportowy i mate do cwiczeń…. Eh, wiecie co? Świadoma kobieta ma „w nosie” takie wyliczanki! Modna 30-stka ma to w czym czuję się pięknie, wygodnie i w czym każdego dnia może ruszac na podbój świata!

Wie, że jej największą ozdobą jest uśmiech i wewnętrzny czar! 😉  Agnieszka G.

agnieszka górecka (1)

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>