Główne menu

Konkurs
Z czym Ci się kojarzy kolor niebieski? Konkurs

Niebieski to kolor, który symbolizuje mądrość, wytrwałość, niezawodność, lojalność. Bardzo popularny wśród producentów odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, szczególnie ceniony również w domach, mieszkaniach i biurach – gdzie stanowi ważny element kolorystyczny wnętrz – według specjalistów od aranżacji działa mobilizująco, podnosi naszą efektywność, ale również uspokaja. Odcienie niebieskiego są też chętnie wykorzystywane do produkcji dodatków i biżuterii.

To dlatego chyba tak wiele osób uwielbia patrzeć na niebieski błękit nieba czy zmieniający grą kolorów ocean, morze czy jezioro.

A Tobie z czym się kojarzy kolor niebieski? Co czujesz, gdy wpatrujesz się w błękit, kobalt, turkusowy, stalowy, szafirowy..Odpowiedz na pytanie w kilku zdaniach i wygraj stylowe bransoletki ufundowane przez Ence Pence.

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytanie: „Z czym kojarzy Ci się kolor niebieski?”

Odpowiedź wyślij na konkurs@kobietapo30.pl z dopiskiem w tytule Ence Pence. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

Miejsce I: Euforia morska
Miejsce II: Orzeźwiająca Oaza
Miejsce III: Brelok splot kobaltowy

Czas trwania konkursu

13 sierpnia do 27 sierpnia

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

  21 komentarzy

 • Wioleta

  piękne, moje ulubione kolory:)

 • marti

  super, podobają mi się 🙂

 • Monika

  Niebieski kojarzy mi się ze spokojem… Kiedy byłam mała bardzo lubiłam kłaść się na trawie i wpatrywać się w błękitne niebo i leniwie płynące po nim obłoki. Wymyślałam ich kształty i przygody, wyciszałam się. I dzisiaj taki odpoczynek przynosi mi ukojenie i to pierwsze co przychodzi mi na myśl, kiedy słyszę: „niebieski”. Wpatrując się w biżuterię takiego koloru wraca spokój i zapachy dzieciństwa…

  Monika Górny

 • Izabela

  „Ence Pence”
  Niebieski, chyba każda z nas marzyła będąc nastolatką o niebieskookim brunecie, może nawet i wieczorową porą 🙂 Moje marzenia się spełniły, jestem w posiadaniu własnego prywatnego JEGO. To właśnie ON sprawia, że rano wstaję z uśmiechem na twarzy, że każdy dzień przemierzam z tym samym uśmiechem i również tak kończę, to już jest łatwe do odgadnięcia, w JEGO ramionach. I to dzięki NIEMU kolor niebieski, nie ważne w jakim jest odcieniu, morza, nieba, zawsze kojarzy się z jednym. W tym moim małym niebieskim świecie czuje się bezpieczna krocząc ramię w ramię z NIM.
  Izabela Szulim

 • Adrianna

  Niebieski kojarzy mi się z bezkresem. Tak, jak bezkresne jest niebo i ocean. Dwa różne odcienie, jednak w pewnym punkcie łączą się ze sobą tworząc idealnie zrównoważony horyzont, który nie ma początku ani końca.

 • julia mirosz

  Kolor niebieski kojaży mi się między innymi z wodą z moimi oczami które również są koloru niebieskiego. Bardzo lubię ten kolor

 • Paulina

  Kolor niebieski kojarzy mi się z nadzieją , ze spokojem . Z ciszą , ze skupieniem. Kojarzy mi się z Niebieską Panną ciszy i nieba.. Niebo jak spokój, skupienie jak cisza .

 • Ola

  Kolor niebieski kojarzy mi się z pięknym letnim niebem po , którym płyną białe obłoki poruszając wyobraźnie.

 • Marcin

  niebieski to kolor oczu mojej kochanej żony, która za miesiąc kończy 30 lat.

 • Katarzyna

  Kolor niebieski kojarzy mi się z nieskończonością i potęgą. Na myśl o tym kolorze oczami wyobraźni widzę morską toń – nie ogarniętą i nigdy nie pokonaną przez człowieka. Morska toń, która nigdy się nie kończy i z nikim się nie liczy. Jej potęga wzbudza strach w każdym z nas. I słusznie bo jej moc nie zwyciężona nikogo o zdanie nie pyta. Jej piękno wzbudza w nas kontrowersyjne uczucia – podziw i strach zarazem, miłość i żal. To wszystko zamknięte w morskich niebieskich otchłaniach…

 • Marzena

  Niebieski zawsze będzie kojarzył mi się z Krakowem, z moją Małą Ojczyzną

 • Sylwia

  Dzień dobry,
  niebieski kojarzy mi się wyłącznie z tym panem: http://oi60.tinypic.com/abguvb.jpg i jego niebieskimi oczkami.
  Pozdrawiam.

 • Sandra

  Kolor niebieski kojarzy mi się z wakacjami! Czyste, piękne niebieskie niebo! Krystaliczno niebieska tafla wody nad morzem!

 • Teresa

  Niebieski to uspokojenie, To kolor który pojawia się po burzy, gdy czuję się zrelaksowana, umysł buja w obłokach a emocje zapadły w drzemkę. Intensywnie niebieskie niebo odbijające się w wodzie mojej ukochanej Wisły – taki widok chciałabym oglądać codziennie – chociaż przez chwilę…

 • Aleksandra

  Kolor niebieski kojarzy mi się z wakacjami, odpoczynkiem i spokojem 🙂

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>