Główne menu

Konkurs
Z czym Ci się kojarzy kolor niebieski? Konkurs

Niebieski to kolor, który symbolizuje mądrość, wytrwałość, niezawodność, lojalność. Bardzo popularny wśród producentów odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, szczególnie ceniony również w domach, mieszkaniach i biurach – gdzie stanowi ważny element kolorystyczny wnętrz – według specjalistów od aranżacji działa mobilizująco, podnosi naszą efektywność, ale również uspokaja. Odcienie niebieskiego są też chętnie wykorzystywane do produkcji dodatków i biżuterii.

To dlatego chyba tak wiele osób uwielbia patrzeć na niebieski błękit nieba czy zmieniający grą kolorów ocean, morze czy jezioro.

A Tobie z czym się kojarzy kolor niebieski? Co czujesz, gdy wpatrujesz się w błękit, kobalt, turkusowy, stalowy, szafirowy..Odpowiedz na pytanie w kilku zdaniach i wygraj stylowe bransoletki ufundowane przez Ence Pence.

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytanie: „Z czym kojarzy Ci się kolor niebieski?”

Odpowiedź wyślij na konkurs@kobietapo30.pl z dopiskiem w tytule Ence Pence. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Nagrody:

Miejsce I: Euforia morska
Miejsce II: Orzeźwiająca Oaza
Miejsce III: Brelok splot kobaltowy

Czas trwania konkursu

13 sierpnia do 27 sierpnia

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>