Główne menu

Inf. prasowa
Zadbaj o siebie na farmie zdrowia w Bacówka Radawa&SPA****

W dzisiejszych czasach coraz częściej dostarczamy swojemu organizmowi substancji szkodliwych, które powoli, ale skutecznie niszczą nas od środka. Do tego ciągły pęd, praca, obowiązki domowe i  złe nawyki żywieniowe sprawiają, że nie mamy czasu, aby odpowiednio zadbać o nasz organizm. Wszystkie te czynniki powodują coraz większe kłopoty zdrowotne, które z czasem coraz ciężej będzie nam zwalczać. Jednak czas w końcu zadbać o swój organizm, a najlepszym do tego miejscem będzie Farma Zdrowia w Bacówce Radawa&Spa****, w pierwszym klinicznym hotelu w Polsce.

Pakiety zdrowotne

Farma Zdrowia oferuje pięć różnych pakietów medycznych, skierowanych do osób chcących oczyścić swój organizm z wszelkich toksyn, zrzucić zbędne kilogramy, zadbać o sylwetkę czy nauczyć się jak radzić sobie z codziennym stresem. W pakiecie DETOX i OCZYSZCZANIE specjalistycznie opracowana dieta uwolni nasz organizm od zgromadzonych zanieczyszczeń i złogów, a dodatkowe zabiegi i rytuały zielarskie zapewnią maksymalne oczyszczenie całego ciała. Wiedzę jak niwelować skutki stresu, odbudować swój organizm oraz psychikę, a także zrelaksować duszę poznamy w pakiecie STRES. Natomiast dla tych, którzy chcieliby w szczególny sposób zadbać o swoją sylwetkę proponujemy pakiet ODCHUDZANIE, zawierający dietę 800 i 1200kcal, składającą się z 5 posiłków dziennie, do której przygotowania używane są wyłącznie produkty najwyższej jakości.

To co łączy każdy z tych pakietów to: kilka noclegów, konsultacja z dietetykiem, który ułoży spersonalizowaną dietę, badania lekarskie, warsztaty psychologiczno-motywacyjne oraz warsztaty zielarskie. Dodatkowo każdy z nich obejmuje zajęcia fitness z profesjonalnym trenerem oraz możliwość korzystania bez ograniczeń ze znakomicie wyposażonej siłowni. Nie zapominajmy również o odpoczynku i zadbaniu o skórę całego ciała. Każdy pakiet zawiera nielimitowany dostęp do Strefy Relaksu, basenu oraz dedykowane zabiegi SPA, które pomogą zregenerować organizm.

Diety, które oferuje Bacówka Radawa&SPA**** tworzone są pod okiem specjalistów, opierają się na ekologicznych, certyfikowanych produktach, oczyszczają organizm oraz maksymalne odżywiają komórki, a część posiłków serwowana jest w formie warzywnych soków. Dzięki konsultacji dietetycznej oraz ułożeniu indywidualnej diety, po powrocie do domu będzie możliwe kontynuowanie zdrowego stylu odżywiania, co zagwarantuje znakomity efekt oraz jeszcze lepsze samopoczucie.

Nie tylko dla dorosłych

Na Farmie Zdrowia, jak i w całej Bacówce, dzieci są najważniejsze, dlatego również dla nich przygotowany został specjalny pakiet – FIT KIDS. Podczas pobytu nauczą się prawidłowego sposobu odżywiania, by po powrocie do domu utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe. Dodatkowo, podczas zajęć korekcyjnych, wyćwiczą prawidłową postawę oraz wzmocnią mięśnie podczas zajęć fitness czy Kids Nordic Walking. A po dniu pełnym atrakcji czekać będą na nie zajęcia z animatorem, a także owocowe masaże, które wyciszą oraz zrelaksują mięśnie i stawy. Pamiętajmy, że zdrowe odżywianie to klucz do zdrowego, dorosłego życia.

Bacówka Radawa&SPA**** jest miejscem dedykowanym dla osób i rodzin, które cenią aktywność zdrowotną, sportową oraz chcących odpocząć w urokliwym miejscu, wśród szumu podkarpackich lasów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Farmy Zdrowia: http://www.farmazdrowia.bacowkaradawa.pl/  oraz Hotelu Bacówka Radawa&Spa****: http://www.bacowkaradawa.pl/

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>