Główne menu

Zamień TYMCZASEM na PRAWDZIWIE – konkurs

Istnieje wiele recept na udane życie. Mnóstwo sloganów, które mówią nam, co robić, by być szczęśliwą. Tylko dlaczego tak trudno je zrealizować? Co sprawia, że wypełnianie poszczególnych punktów wielkiego planu odkładamy na nigdy nie przychodzące jutro i ciągle wybieramy opcję „tymczasem”? Dlaczego decydujemy się na bezpieczny sposób przeczekania, który wcale nie ułatwia nam życia? Może nie mamy innego wyjścia?

Na te i inne pytania próbuje znaleźć odpowiedź Izabela Sowa w swojej najnowszej powieści „Tymczasem”, której recenzję możesz znaleźć tutaj. Powieść w inteligentny sposób pokazuje paradoksy współczesnego życia i każe zastanowić się, do czego nas to wszystko prowadzi.

Sprawdź, czy też wpadłaś w pułapkę „tymczasowości”. Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy najnowszej powieści Izabeli Sowy.

sowa_tymczasem1

Zadanie konkursowe

Odpowiedz na pytanie: Żyjesz prawdziwie czy TYMCZASEM? Co dla Ciebie znaczy żyć PRAWDZIWIE?

Swoją odpowiedź wyślij na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „tymczasem”. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 21 września do 5 października

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>