Główne menu

Zemsta na byłym partnerze? Pomysły internautek

Internet to pokaźne źródło informacji i nieocenione wsparcie dla każdego. Również dla kobiet zranionych i żądnych zemsty, które pragną wyciszyć emocje. Choć poniższe sposoby nie gwarantują spokoju, ani nie dają pewności, że po ich zastosowaniu przyjdzie ukojenie, jednak stanowią jakąś alternatywę dla bezsilności.

Zemsta to przecież głęboko zakorzeniona ludzka potrzeba, sposób na wyrównanie rachunków i mechanizm obronny. Niestety zemsta rzadko jest słodka, zazwyczaj pozostawia po sobie żal i smutek.

Mimo to, daje zajęcie zranionej kobiecie i dzięki temu w wielu sytuacjach myślenie o niej pozwala przetrwać ból. Pomarzyć przecież zawsze można, prawda?

Pokazanie majtek…kochance

Sposób na samochód, czyli pozostawienie na masce auta kochanki majtek byłego.

gacie

Przebicie mu kół od samochodu i porysowanie lakieru

Metoda sprawdzona przez kilka internautek. Podobno daje wielką satysfakcję. Szczególnie, że wiadomo, co kocha najbardziej „prosty, przeciętny facet” – swoje własne auto.

Niestety jest dość ryzykowna…Trzeba się liczyć z tym, że ktoś zobaczy i będzie trzeba ponieść koszty odnowy auta.

Obrzucenie jajkami samochodu

Metoda podobna jak powyżej, jednak z odwracalnymi skutkami, czyli mniej dotkliwa dla kieszeni.

Obcięcie języków od butów

To zemsta z cyklu – nie chcesz ze mną być, to nie odejdziesz…z godnością. Pozbędziesz się wszystkich butów, a potem zaczynaj życie od nowa – wykładając pieniądze na nowe trampki. 🙂

Obsmarowanie miodem i obrzucenie kiełbasą

Można również obsmarować samochód miodem i obrzucić kiełbasą, żeby koty miały używanie, a lakier był do odnowienia.

Zemsta w internecie

Zranione kobiety sięgają też po inne środki. Pewna 23-latka podszywając się pod swojego byłego partnera, zamieściła niewybredne oferty na portalach erotycznych – posłużyła się jego zdjęciami i danymi. Niestety sprawa zakończyła się w sądzie.

Kobieta okazała skruchę, usunęła zamieszczone ogłoszenia. Dlatego sąd jej sprawę zawiesił na rok próby i nakazał zapłatę 800 złotych na cele społeczne.

Wniosek? Uwaga, co robimy w internecie. Nasz adres IP pozostawia ślad i łatwo można dotrzeć do wszystkiego, co kiedykolwiek napisaliśmy, namierzając nasz komputer.

Najlepszą zemstą jest obojętność

Zemsta generalnie jest słaba, pokazuje brak klasy, poza tym mści się na osobie, która się jej dopuszcza. Pokazuje, że jej nadal zależy, może schlebiać osobie, w którą jest wymierzona. Nie o to przecież chodzi.

Najbardziej drugą osobę może zaboleć obojętność i spokój. Ona jest gorsza nawet od wrogości. Tam bowiem, gdzie jest nienawiść, tam są emocje.

Gdy ktoś staje się nam obojętny, oznacza to, że nie jest już dla nas ważny. Wyleczyłyśmy się zatem.

Pokazanie się na imprezie w męskim gronie

Wiadomo ściany mają oczy i uszy. Dlatego zamiast rozpaczać samotnie w czterech ścianach, lepiej zrobić coś, na co nie ma się ochoty – czyli wyjść do ludzi, ładnie się ubrać, umalować, wybrać do fryzjera i się zabawić.

Nie jest to proste! Ale działa!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>