Główne menu

Zemsta na byłym partnerze? Pomysły internautek

Internet to pokaźne źródło informacji i nieocenione wsparcie dla każdego. Również dla kobiet zranionych i żądnych zemsty, które pragną wyciszyć emocje. Choć poniższe sposoby nie gwarantują spokoju, ani nie dają pewności, że po ich zastosowaniu przyjdzie ukojenie, jednak stanowią jakąś alternatywę dla bezsilności.

Zemsta to przecież głęboko zakorzeniona ludzka potrzeba, sposób na wyrównanie rachunków i mechanizm obronny. Niestety zemsta rzadko jest słodka, zazwyczaj pozostawia po sobie żal i smutek.

Mimo to, daje zajęcie zranionej kobiecie i dzięki temu w wielu sytuacjach myślenie o niej pozwala przetrwać ból. Pomarzyć przecież zawsze można, prawda?

zemsta

Pokazanie majtek…kochance

Sposób na samochód, czyli pozostawienie na masce auta kochanki majtek byłego.

 

Przebicie mu kół od samochodu i porysowanie lakieru

Metoda sprawdzona przez kilka internautek. Podobno daje wielką satysfakcję. Szczególnie, że wiadomo, co kocha najbardziej „prosty, przeciętny facet” – swoje własne auto.

Niestety jest dość ryzykowna…Trzeba się liczyć z tym, że ktoś zobaczy i będzie trzeba ponieść koszty odnowy auta.

Obrzucenie jajkami samochodu

Metoda podobna jak powyżej, jednak z odwracalnymi skutkami, czyli mniej dotkliwa dla kieszeni.

Obcięcie języków od butów

To zemsta z cyklu – nie chcesz ze mną być, to nie odejdziesz…z godnością. Pozbędziesz się wszystkich butów, a potem zaczynaj życie od nowa – wykładając pieniądze na nowe trampki. 🙂

Obsmarowanie miodem i obrzucenie kiełbasą

Można również obsmarować samochód miodem i obrzucić kiełbasą, żeby koty miały używanie, a lakier był do odnowienia.

Zemsta w internecie

Zranione kobiety sięgają też po inne środki. Pewna 23-latka podszywając się pod swojego byłego partnera, zamieściła niewybredne oferty na portalach erotycznych – posłużyła się jego zdjęciami i danymi. Niestety sprawa zakończyła się w sądzie.

Kobieta okazała skruchę, usunęła zamieszczone ogłoszenia. Dlatego sąd jej sprawę zawiesił na rok próby i nakazał zapłatę 800 złotych na cele społeczne.

Wniosek? Uwaga, co robimy w internecie. Nasz adres IP pozostawia ślad i łatwo można dotrzeć do wszystkiego, co kiedykolwiek napisaliśmy, namierzając nasz komputer.

Najlepszą zemstą jest obojętność

Zemsta generalnie jest słaba, pokazuje brak klasy, poza tym mści się na osobie, która się jej dopuszcza. Pokazuje, że jej nadal zależy, może schlebiać osobie, w którą jest wymierzona. Nie o to przecież chodzi.

Najbardziej drugą osobę może zaboleć obojętność i spokój. Ona jest gorsza nawet od wrogości. Tam bowiem, gdzie jest nienawiść, tam są emocje.

Gdy ktoś staje się nam obojętny, oznacza to, że nie jest już dla nas ważny. Wyleczyłyśmy się zatem.

Pokazanie się na imprezie w męskim gronie

Wiadomo ściany mają oczy i uszy. Dlatego zamiast rozpaczać samotnie w czterech ścianach, lepiej zrobić coś, na co nie ma się ochoty – czyli wyjść do ludzi, ładnie się ubrać, umalować, wybrać do fryzjera i się zabawić.

Nie jest to proste! Ale działa!

  9 komentarzy

 • Olka

  świetne pomysły, ale rzeczywiście zamiast się mścić lepiej olać. nic tak nie boli męską dumę i ego

  • Olka

   serce mi pęka ale milczę nie odpowiadam na smsy tel. to On zawiódł i wszystko pewnie zniszczyl choc nie wysluchalam jak by się tlumaczyl bo pewnie by klamal

 • Ilona

  Hahaha 🙂 Ciekawe, ciekawe 😉

 • Kaśka

  olać? on ma mnie gdzieś, przygruchał sobie moją koleżankę/nawiasem mówiąc z przodu deska, z tyłu deska/,, czyżby nie było innych kobiet?, a ja mam udawać, że mnie to nic nie rusza. ? Nie jest to proste. I jeszcze ta zdrajczyni chciała pewnie, żebyśmy razem tworzyli fajną paczkę??????

 • kalina

  Jeśli ktoś sięga po czyjegoś męża jest nic nie wart! Jak bardzo trzeba być zdesperowaną, niedowartościowaną kobietą żeby „łasić” się na zajętego faceta. Tak samo on jeśli poleci na taka kobietę jest nic nie wartym mężczyzną-tzn skoro daje się skusić- to na nic jego słowo, jego wcześniej podjęte decyzje. Męskość to też odpowiedzialność!

 • Karolina

  Kobiety najbardziej mszczą się. Na innych kobietach mężczyznach o byle co. Czasem obie płci nie dojrzały do dorosłości dojrzałości.

 • dianka30

  Sposób na zemste? Wylać swoje perfumy na jego ciuchy przed ich spakowaniem 😀

 • Miroslaw

  Głupie to wszystko.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>