Główne menu

Zimą nad morze? 5 powodów na TAK

Zima to czas, kiedy głównie decydujemy się na wyjazd w góry. Tam mamy dostęp do zaśnieżonych stoków, możemy jeździć na nartach i poczuć atmosferę białego szaleństwa. Okazuje się jednak, że wyjazd w góry zimą to nie jest jedyna opcja. Jest też druga, mniej oczywista, mianowicie wypoczynek nad morzem. Dlaczego warto?

 

zimą nad morze

Nie ma takich tłumów jak latem

Zimą nad morzem jest kameralniej, spokojniej niż w tłocznych letnich miesiącach. Możemy się prawdziwie wyciszyć i zrelaksować, zwłaszcza jeśli zależy nam na regeneracji w ciszy i spokoju.

Morze ma swój urok zimą

Zimą nad morzem może mocno wiać. To minus, ale jest też plus. Plaża w zimowe miesiące ma naprawdę swój urok. Pozwala odkryć nadbrzeże, poznając je całkiem na nowo.

Najlepszej jakości powietrze

Mamy nieograniczone możliwości spacerowania, dotleniania się i łapania dużych dawek jodu.

To właśnie zimą nad morzem jest najwięcej jodu, a jakość powietrza jest naprawdę dobra.

Kąpiel w całkiem innym wydaniu

Co prawda nie ma szans na wylegiwanie się na plaży, ale na kąpiel już tak. Osoby, które się zdecydowały, przekonują, że warto. Bo zimny Bałtyk latem, jest do zaakceptowania, gdy decydujemy się na kąpiel zimą. Morsowanie to świetna przygoda.

Jeśli spadnie śnieg, jest bajkowo

Czy budowałaś igloo ze śniegu na plaży? A może bałwana? Jeździłaś na sankach?

Gdy nad morzem spadnie śnieg, jest naprawdę bajkowo. Nie jest to częsty widok, ale…niesamowity. Naprawdę.

Warto to zobaczyć na własne oczy.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>