Główne menu

Znamy wszystkich finalistów Konkursu dla Blogerów KiK!

4 edycje, 8 zwycięzców i 80 dodatkowych nagród. Tak w liczbach można podsumować Konkurs dla Blogerów KiK stworzony z myślą o tych, którzy inspirowanie mają we krwi, a kreatywność to ich drugie imię.

Zazwyczaj to blogerzy organizują albo współorganizują konkursy dla swoich czytelników. Marka KiK postanowiła jednak odwrócić role i stworzyła plebiscyt, w którym to internetowi twórcy rywalizowali o miano najbardziej inspirującego, decyzję odnośnie zwycięzców pozostawiając internautom i jury. Kto okazał się bezkonkurencyjny na tym polu?

Polska blogosfera kobietami stoi i Konkurs dla Blogerów KiK jest tego potwierdzeniem. Aż 7 z 8 laureatów to panie.

Jurorów najbardziej ujęli Maria Smolarek-Wilińska, Agata Hoszowska, Anna Gołębiewska i Paweł Lebiedziński, To oni zgarnęli laur zwycięstwa w kolejnych edycjach plebiscytu, które odbywały się od września do grudnia 2017 roku. Joanna Lendzion, Justyna Książek, Sarah Rzepka oraz Marzena Skarbek-Świstak zostały natomiast wybrane głosami Internautów. Wszyscy finaliści, za swoją interpretację comiesięcznego zadania konkursowego, otrzymali nagrodę o wartości 2500 zł każda.

Tematy, choć nieskomplikowane i skupiające się na uprzyjemnianiu sobie życia, wcale nie były takie łatwe. Na pokazanie w nich swoich patentów, osobowości i kreatywnego zacięcia wszyscy uczestnicy mieli 2000 znaków i 4 zdjęcia. Przekazania odbywały się w sklepach KiK znajdujących się najbliżej miejsc zamieszkania laureatów. Tym samym odwiedzono sklepy w Grudziądzu, Kole, Kościanie, Zamościu, Opolu, Warszawie i Katowicach. Ostatnie przekazanie zaplanowano na 07.02.2018 w Rzeszowie. Galerię laureatów i ich prac można zobaczyć na stronie konkurs.blog.kik.pl.

Tym, którzy nie zastanawiają się dwa razy, żeby zacząć działać, taka postawa bardzo się opłaciła. Co miesiąc, od września do grudnia 2017 roku pierwsze zgłoszenia konkursowe były nagradzane bonami o wartości 100 zł do wykorzystania w dowolnym sklepie marki KiK. Sieć jest znana z tego, że oferuje szeroki wybór produktów (w tym odzieżowych i wnętrzarskich) w bardzo atrakcyjnych cenach, więc zwycięzcy mają się nad czym zastanawiać przy realizacji voucherów

Marka postanowiła także docenić tych twórców, którzy wolą wyrażać się wyłącznie za pomocą zdjęć. W każdej z 4 edycji zostało wyłonionych 10 Instagramerów, którzy – zdaniem jury – najlepiej poradzili sobie z interpretacją zadania konkursowego. Każdy z nich został nagrodzony bonami zakupowymi o wartości 100 zł. Łączna pula nagród wyniosła 28 000 zł.

Jednym zdaniem – w plebiscycie zorganizowanym przez markę KiK wszyscy w jakiś sposób wygrali. Podsumowując więc – z przymrużeniem oka! – i jednocześnie parafrazując powiedzonko autorstwa Witolda Gombrowicza: kto wziął udział w konkursie (i wygrał) – bomba, a kto się zagapił ten trąba!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>