Główne menu

Znasz domowe sposoby na piękny wygląd? Napisz nam o nich!

Znasz domowe sposoby na cienie i worki pod oczami, na ujędrnienie skóry, dodanie jej blasku? Wiesz, jak w prosty sposób naturalnymi sposobami możesz oczyścić skórę? Być może masz wypróbowany fantastyczny przepis na maseczkę na trądzik?

Jeśli tak, zapraszamy na bardzo inspirujący konkurs, w którym nagrodzimy aż trzy osoby. Każda otrzyma fenomenalną pozycję dla osób chcących żyć świadomie i pięknie – „Eat Pretty. Jedz i bądź piękna” – nową filozofię piękna.

 

 

Kilka słów o nagrodzie

„Eat Pretty” to książka, która ma szansę odmienić Twoje życie w bardzo konkretny sposób – dając Ci wiedzę i motywację, by zadbać o skórę od środka, dostarczając jej w prosty sposób cennych witamin i minerałów. Bez fanatyzmu żywieniowego, drastycznych diet i zasad, które trudno wprowadzić w życie. Eat Pretty nie bazuje na mało znanych, egzotycznych składnikach, wręcz przeciwnie koncentruje się na lokalnych, znanych i tanich produktach spożywczych. Przeczytaj naszą recenzję książki tutaj.

Oprócz „Eat Pretty. Jedz i bądź piękna” każda Laureatka konkursu otrzyma osobisty kalendarz piękna, zawierający przewodnik od A do Z po upiększających składnikach, dziennik, który pozwoli wprowadzić pozytywne zmiany w życiu, kwestionariusz z miejscem na ulubione przepisy, wraz ze wskazówkami i poradami, jak rozbłysnąć naturalnym blaskiem i poczuć się fantastycznie we własnym ciele.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od 10 stycznia do 24 stycznia do północy.

Zwycięzców wyłonimy do 30 stycznia 2017 roku.

Zadanie konkursowe

Znasz domowe sposoby na piękny wygląd?

Napisz nam o nich. Wyślij swoją odpowiedź na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „Eat Pretty”, nie zapomnij podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>